Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Covidos vagyok, de pont a...

Covidos vagyok, de pont a legjobb barátnőm nem érdeklődik irántam. Szerintetek ez teljesen okes? 25/L

Figyelt kérdés

Most van csütörtök, és hétfőn derült ki, hogy covidos vagyok. Eléggé kidőltem, minden bajom volt. Megírtam legjobb barátnőmnek (meg minden barátomnak, barátnőmnek). Akkor beszélgettünk egy kicsit, aztán azóta semmi. Minden barátom keres minden nap, de ő annyit se kérdez, hogy jobban vagyok-e már. Már korábban se beszéltünk annyit, de ezt arra fogta, hogy annyi dolga van, hogy nincs ideje írni, és még ő mondta, hogy úgy vette észre, hogy eltávolodtunk egymástól. Hát persze, hisz én hiába keresem, sosincs rám ideje. Aztán én ezt feladtam. Most meg, hogy beteg vagyok, tőle vártam volna leginkább, hogy legalább felhív vagy valami. De nem. Ennyit érnék neki? Pedig múltkor annyira mondta, hogy ne haragudjak már, hogy nem hanyagolt, csak sok a dolga, de attól még én vagyok a legjobb barátnője. Hát nem is tudom, valahogy nem ezt várom egy lb-től. Úgy érzem már nem is vagyok fontos neki.

Ti mit gondoltok?



2023. jan. 19. 13:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*pedig múltkor annyira mondta, hogy ne haragudjak már, hogy hanyagolt
2023. jan. 19. 13:01
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, ne legyél már függő...

A barát attól barát, hogy nem kell folyamatosan köldökzsinóron tartani és akkor is lehet rá számítani.

Beteg vagy, előfordul, de nem kell úgy tenni, mintha életed nagy eseménye történne most. Eltelt 3 nap amióta beszéltetek. Mi történt az alatt? Gondolom ugynaúgy beteg vagy és annyi.

2023. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Azt gondolom hogy egy pici hisztéria is van ebben a dologban. Nem gondolom hogy attól előbb meggyógyulnál ha minden nap 5x megkérdezné hogy vagy. Ha valaki igazán beteg, azt nem az érdekli hogy megkérdezték e hogy van, hanem próbál gyógyulni.

Valahogy kicsit túltolod.

Megkérdezte hogy vagy. Azóta nem kerültél kórházba, nem vagy az intenzíven. Nincs mit kérdezni. Ha meg ott vagy, akkor meg azért.

2023. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Hogy vagy?
2023. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez teljesen okés. Úgy viselkedsz, mint egy 14 éves tinilány, pedig 25 éves nő vagy. Nem a világvége történik éppen veled, szimplán beteg vagy, az elején beszéltetek, miért kéne kergetnie minden nap? Elfoglalt, ő maga mondta, hogy sok a dolga, igazán kijöhetnél az "én, én, én" buborékodból, nem gyorslefolyású halálos agyrákod van.
2023. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
és attól hogy te bekaptál egy csúnya megfázást, neki még nem lehet valóban sok dolga? akadj le szegényről, mert a végén még tényleg nem fog érdeklődni irántad... 16 éves kor felett már nagyon fárasztó egy drámagépet hallgatni egyfolytában.
2023. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Én az én legjobb barátommal kb két havonta beszélek.
2023. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Vicces,hogy egyesek még hiszek a covid mesében.Azt hittem,hogy máemr csak az öregeket lehet megetetni.De nem.
2023. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen,engem sem érdekelne egy covidrettegő.
2023. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Úristen, nem akarja a nyavajgásod hallgatni, és nem érdekli, hány fokos a lázad, és milyen színű turhát köptél fel? Nem igaz barát!!!

Ha gáz lesz, akkor úgyis hívod a mentőket, és nem a barátodnak fogsz picsogni. Én pl. undorodok ettől a "beszéljük ki a gusztustalan egészségügyi részleteinket" dologtól, ki akar beszámolni arról, hogy épp gyenge és sebezhető, és egyszerre hány meg fosik, vagy félig belefullad a saját turhájába? Mégis mit tudna tenni érted, ha elmondanád neki, hogy ma épp ez és ez a tünet kínoz. Semmit. Akkor mi értelme lenne kérdeznie?

Amúgy meg egyáltalán nem nagy szám már az, hogy covidos vagy.

2023. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!