Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Covidos vagyok, de pont a...

Covidos vagyok, de pont a legjobb barátnőm nem érdeklődik irántam. Szerintetek ez teljesen okes? 25/L

Figyelt kérdés

Most van csütörtök, és hétfőn derült ki, hogy covidos vagyok. Eléggé kidőltem, minden bajom volt. Megírtam legjobb barátnőmnek (meg minden barátomnak, barátnőmnek). Akkor beszélgettünk egy kicsit, aztán azóta semmi. Minden barátom keres minden nap, de ő annyit se kérdez, hogy jobban vagyok-e már. Már korábban se beszéltünk annyit, de ezt arra fogta, hogy annyi dolga van, hogy nincs ideje írni, és még ő mondta, hogy úgy vette észre, hogy eltávolodtunk egymástól. Hát persze, hisz én hiába keresem, sosincs rám ideje. Aztán én ezt feladtam. Most meg, hogy beteg vagyok, tőle vártam volna leginkább, hogy legalább felhív vagy valami. De nem. Ennyit érnék neki? Pedig múltkor annyira mondta, hogy ne haragudjak már, hogy nem hanyagolt, csak sok a dolga, de attól még én vagyok a legjobb barátnője. Hát nem is tudom, valahogy nem ezt várom egy lb-től. Úgy érzem már nem is vagyok fontos neki.

Ti mit gondoltok?



2023. jan. 19. 13:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
10,mit?Hát,nyalifali,meg miegymás.Kb. ezt várja a kérdező.De hát milyen gonosz barát ez már,pont telibexarja a kamukovidját.Hallatlan!
2023. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%

Azert mialatt rengeteg idos, beteg ember is ma mar piti tunetekkel tuleli, meg mindig nem tekintheto jaj, csak covidnak. Vagy csak en azert vagyok igy, mert par napja a sajat harmincket eves, egeszseges, sportos orvosno szomszedomat lattam, ahogy bar sajat laban vittek a mentoautoba oxigenmaszkkal, vonaglott, fuldoklott szegeny.

Igazabol en ilyenkor a masiktol varok jelzest eloszor, mert nem merek tolakodni.

2023. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
12,ezért nem kellett volna oltakozni.Ez lesz minden oltpttal...hamarosan...
2023. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Egy legjobb barátnőtől tényleg elvárható, hogy gyakrabban érdeklődjön. Akár minden nap.

Egy sima baráttól már nem feltétlenül.

És ebből a szempontból tökmindegy, kovidos vagy, influenzás, vagy simán megfáztál.

2023. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!