Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha van 3-4 közeli baràtod...

Ha van 3-4 közeli baràtod milyen sűrűn talàlkozol velük?

Figyelt kérdés
Nem egy tàrsasàgba tartozó baràtokról van szó.Tegyük fel vannak màs baràtaid, ismerőseid is,néha összejönnek elkötelezettségek is.Mennyi a legtöbb idő ami eltelik két talàlkozó között?
2023. jan. 22. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Többhavonta.
2023. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Kéthetente-havonta ülünk össze beszélgetni, társasozni, filmezni, iszogatni/vacsizni. De napi szinten beszélgetünk.


Ha valakit fél évnél tovább nem tudok elérni, mert állandóan leráz, miközben egy városban élünk, azt onnantól nem tudom és nem is akarom barátomnak tekinteni.

2023. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Évente 2-3 alkalommal. Van 1-2 kivétel akikkel vannak sűrűbb időszakok, valami érdekes történés, ilyenkor velük akár naponta is 1-2 hétig. Aztán megint hónapokig off. Nem szeretem, ha a csajomon kívül valaki a nyakamon lóg és én se szeretek másokén.
2023. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
2-3 havonta egy sörözős estére. A távolság, munka és magánélet mellett ennyi fér bele.
2023. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!