Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az miért lehet, hogy egy...

Az miért lehet, hogy egy barát aki minden nap hívott, az ismeretség első hónapjában elég kedves és aranyos volt, majd a második hónap végére pedig egyre több bunkó beszólása és vegyes bánásmódja lett velem?

Figyelt kérdés
A második találkozónkon, ami időben szintén a második hónap végén volt, egyik pillanatban kedves volt velem, a másikban meg úgy szólt hozzám mint a kutyához, de jobban húzott az utóbbi. Már kidobtam, viszont a kialakult kötődést kiirtanom magamból majdnem annyi időmbe telt mint a barátság időtartama volt. Tehát a kérdés: ilyenkor az emberek mit éreznek irántunk, miként változik ez bennük?

2022. szept. 24. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Ő ilyen, már megszokta.


Amúgy a legtöbb ember ilyen. Vigyázz, hogy az ilyen beteg embereket mikor hívod pszichopatànak, mert akkor mindenkit pszichopatának fogsz érezni. Mert minden ember ilyen.

2022. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talan azert mert kezdetekben mindenki a legjobb arcat mutatja es ki elobb,ki utobb a valodi egyeniseget is.Fugg az emberismeretunktol mit mikor veszunk eszre.De sajnos amikor erzelmileg eritettek vagyunk es kedveljuk a szemelyt akkor ezt nehezebb eszrevenni mert talalunk magyarazatot a viselkedesere bar egy ideig biztosan.

A kialakult kotodest valoban nehez kiirtani mert egy urt hagy a hianya es azt a helyet nem fogja azonnal valaki vagy valami potolni.Mert kiesik az egyutt toltott ido es minden mas lesz mint addig.Ezt meg kell gyaszolni.

2022. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Észrevennem nem volt nehéz mert elég érzékeny vagyok. Inkább elnyomtam magamban mert ő volt a kedvenc személy, aztán volt sok jó pillanat is, amiket aztán azért élhettem meg, mert az addigi rosszakat eltűrtem.

A gond inkább az hogy teljesen berendezkedtem, és még meg sem épült ami nagyon szép lehetett volna, de már bonthattam le. Az érzelmi érintettség a legrosszabb, ha szép azért fáj, ha meg rossz, azért. Meggyászoltam de látható szokásaim és hozzá köthető tárgyaim még vannak, de itt is az a lényeg hogy ne a súlyos kötődés miatt csináljam ezeket, hanem mert jólesik.

2022. szept. 25. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,ezek nehez dolgok...nekem 9 honapos baratsagban akadtak gondok,ugy erzem a masik szemelynek nem annyira vagyok prioritas...eleg gyakran talalkoztunk nagyon mely dolgokrol beszelgettunk olyan mely dolgokrol amire lehet neha 20 eves baratsagban se jutnak el,de lehet ezt csak en ereztem igy...ki tudja lehet o mindenkivel igy kommunikal a baratai kozul.Nekem ezek a melysegek miatt nehez hogy ugy erzem az igenyeim,javaslataim nincsenek ugy figyelembe veve.Es en sem tudom mi tevo legyek.
2022. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!