Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkoznátok tovább egy...

Barátkoznátok tovább egy ilyennel? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm. Jól megértjük egymást. 1-2 hónapja még nagyon haragudott egy közös ismerősünkre, aki beszélt minket a hátunk mögött. Azzal érvel, hogy lassan ő az 50-hez közelít, így már nehéz barátkozni, így inkább elfogadja hogy az illető ilyen. Pénteken elment ezzel az emberrel meccsre, és tegnap is. Nekem ezt a kétszínűséget nem veszi be a gyomrom. Inkább maradok egyedül, de az ilyen embert gyűlölöm, engem ne beszéljen ki a hátam mögött utána meg a képembe nyal.
2023. jan. 23. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem, és nem is barátkozok senkivel, mert az emberek 99%-a kétszínű.
2023. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátkoznék vele.
2023. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha úgy nézzük, te most kibeszéled ezt az embert a háta mögött:D
2023. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A szemébe is megmondtam :)
2023. jan. 23. 13:19
 5/12 Darius- ***** válasza:
51%
Na de mit ? Nem mindegy mirol beszélgetnek a hatunk mogott, nalam ettol fugg, ha lejarat akkor vége.
2023. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt hogy ez számomra vállalhatatlan, ha engem kibeszél valaki a hátam mögött, soha többet nem állok vele szóba, nem hogy programokra menjek vele. A kor meg bullshit kifogás.
2023. jan. 23. 13:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet másoknak fontosabb a kapcsolat mint az elvek.

De ez téged miért zavar, hogy más így éli az életét?

2023. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, de akkor ne barátkozzon velem. Engem ez zavar, mert nekem a gyomrom forog ettől. Főleg ha 1-2 hónapja még ő is panaszkodott erre a nőre. Tűrje akkor.
2023. jan. 23. 13:34
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Kemény vagy. De te dolgod.
2023. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

Még mindig nem tudjuk, hogy mit beszélt ki a háta mögött.


Másfelől meg nem tökmindegy? Attól, hogy a barátod barátkozik vele, neked nem muszáj.


Ne legyél már ennyire gyerekes!


Ha ő megbocsátó, nem haragtartó, elnézi a másik ilyen jellemgyengeségét, attól még nem aljadék.


Ha te nem akarsz vele barátkozni, akkor nem barátkozol vele és kész. Nem vágom, hogy mi ezen olyan bonyolult, hogy gyakorizni kelljen miatta.


És igen, megértem, hogy 50 után nehezen barátkozik, jobban megbecsüli a barátokat, és igyekszik tolerálni a hibákat, mert tudja, hogy senki sem tökéletes, max. nem mond el neki mindent.

2023. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!