Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek szivesen baratkozn...

Szerintetek szivesen baratkozna velem?

Figyelt kérdés
Egy lanyrol van szo, de en is lany vagyok es nincsenek hatsoszandekaim. De szerintem sokaknak megvan ez az erzes amikor valakirol azt gondoljak hogy milyen szivesen megismernek mert nagyon szimpi. Egy egyetemi kurzuson ultunk egymas mellett, az elejen nem nagyon beszelt velem mert a masik oldalan ulo emberrel dumaltak allandoan. Aztan beszeltunk neha es kiderult hogy ugyanoda jarunk edzeni es tokre megorult, azota mindig kulon elkoszon tolem nevszerint es bekovetett instan. Multkor amikor jottem ki a mosdobol ott allt es vart valakit, en eszre se vettem volna siman elsetaltam volna de o koszont, meg dumaltunk kicsit, meg aki kijott a wcbol neki is bemutatott hogy nezd vele egyutt voltam egy egyetemi kurzuson. En egy eleg nyitott személyiseg vagyok es nekem o az elejen nagyon tavolsagtartonak tunt. Olyan szivesen elmennek vele kavezni, de nem tudom hogy o csak siman kedves vagy lenne kedve baratkozni.
2023. jan. 11. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
A mai fiatalok - úgy látszik - tényleg életképtelenek.
2023. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
Aztán a végén te lepődsz meg, ha többet akar :)
2023. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Minek ezt ENNYIRE túlbonyolítani? Csak elhívod és kész. De neeem, helyette már kattogtál ezen annyit, hogy még ide is ki kellett írnod.
2023. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!