Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van rá esély hogy összehaverko...

Van rá esély hogy összehaverkodhatok a barátnőm haverjaival, vagy elég reménytelen?

Figyelt kérdés

Hétvégén akarnak találkozni és mondta a csajom hogy menjek én is ismerjem meg őket végre. Én viszont félek, hogy nem illenék közéjük, mivel zárkózottabb vagyok mint ők. A barátnőm is olyan kis harsány, nyitott személyiség mint ők, de vele nyilván könnyebb mivel csak kettesben ismerkedtünk. Ráadásul ők mind ilyen 17-20 évesek és bár a barátnőm érettebb a koránál félek hogy a haverjai nem lesznek azok. Szerintetek ennek ellenére próbáljak meg beilleszkedni közéjük vagy engedjem el?


A csajom 19/l én 26/f



2022. nov. 4. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Beilleszkedni nem kell, de egy találkozást megér a dolog. Főleg, ha komolyan tervezel a "csajoddal".
2022. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

XD

Kb magasról lesz@rnám, hogy 26 éves érett felnőttként a 17-20 éves kis kb kezük a bilibe levő taknyok mit gondolnak rólam 😂

2022. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd kdierül.


Nekem se nagyon voltak haverjaim, és nem volt egyszerű, amikor az - akkor még csak - barátnőm csinált programokat a barátaival. Voltak kellemetlen helyzetek, beszólások, nem nagyon jöttünk ki, aztán a párom rájött, hogy a hiba nem nálam van.


Lehet, hogy nálatok jobban alakul majd.

2022. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Egy próbát mindenképp megér, légy nyitott.
2022. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyel feltekenykedj, de sokat viccelodj mindenkivel. Az bejovos es a csajod is buszke lesz rad.
2022. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell beilleszkedni. Ismerd meg őket és kész, az mindenkinek megy.
2022. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy ment az ismerkedés?
2022. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!