Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20 eves srac vagyok, nincsenek...

20 eves srac vagyok, nincsenek barátaim , nincsenek haverjaim szerintetek hogyan keressek haverokat ? valaki nekem segíteni hogy lehet baratokat szerezni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz?
2022. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek érdemes tudni magadról pár alap, de nagyon fontos dolgot. Pl. milyen típusú személyiség vagy, miket szeretsz csinálni, mik érdekelnek, milyen emberekkel és helyzetekben érzed jól magad.


Ha ezek megvannak, akkor eltudsz indulni az érdeklődési köreid mentén. Keresel hobbikat, velük kapcsolatos lehetőségeket, társaságokat, közösségeket. Nagyon egyszerű példa, ha a futás az életed, akkor keresel futóklubokat, egyesületeket és elnézel az alkalmaikra.


Amikor ott vagy, nyitott vagy, nyugodt, normálisan viselkedsz. Ne legyen elvárásod, csak érezd jól magad másokkal. Köszönj az adott társaságnak, mutatkozz be azoknak akik szimpatikusak neked, vagy valamilyen kapcsolatba kerülsz. Szedd össze előtte milyen alap ismerkedési témák vannak, a futós példánál maradva ezernyi dologról lehet társalogni, a cipőktől kezdve a környezeten át ahol szeret mozogni, az idején mióta csinálja, sportol-e mást és millió egyéb.


Fokozatosan, értelmesen, nyugodtan állj hozzá, aki jófej azt megkérdezheted van-e kedve együtt elmenni valahova, együtt csinálni azt az adott hobbit vagy más programot. Lesz sok akivel nem történik semmi vagy idővel elhal, ez ilyen. Fokozatosság és türelem, ez legyen a szemed előtt. Azon kívül pedig az, hogy egyedül is jól érezd magad, ne kelljen más hozzá.

2022. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hajdubihari vagyok
2022. szept. 17. 00:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Neten keresni a legegyszerubb sztem. Akar itt is, instan is lehet. Beszelgettek, ha nem jo valami akkor kerestek mast, ha jo tali.
2022. szept. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Suliba, edzesen, neten
2022. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!