Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valaki aki azért veszített...

Van valaki aki azért veszítette el a barátait, mert a pasija/barátnője mellett nem fordított elég időt rájuk?

Figyelt kérdés
Mesélj valamit róla, ha ez történt veled.
2023. jan. 29. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Füstbe ment terv.
2023. jan. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Gyakori nálam, megszoktam és felejtésbe megy nálam is az az ember ilyenkor.
2023. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Mármint ezt úgy értem, ha ezt mások csinálják velem. #2 vagyok
2023. jan. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, de más okok is közrejátszottak, végül újra egymásra talált mindenki.
2023. jan. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
What?
2023. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Mind a három barátom így veszítettem el.Mikor jött a lamúr, le voltam xrva.Persze,ha panaszkodni kellett,megtaláltak.

Na ekkor zártam le a "barátságot". Senki barátom nincs,aki tényleg a szó igazi értelmében az.

2023. jan. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én.

Legelső barátnőm miatt hanyagoltam őket, inkább vele voltam a szabadidőmben és lemondtam a programokat. Miután szétmentünk újra a haverokkal voltam a szabadidőmben.

2. barátnőm kicsit messzebb lakott így ismét kevesebbet fértek bele a haverok az időmbe de amikor tudtam mentem velük is. Itt már megharagudtak rám én voltam a szemükben a világ legnagyobb papucsa mert nem mentem állandóan velük és így leépült a kapcsolatunk. Oda lett az összes, azóta köszönni is alig akarnak, volt aki kitörölt facen is.

2023. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Két legjobb barátnőm vesztettem el így.

Igazából ugyanaz volt a séma mindkettejüknél, de a második lány esete fájt jobban.. az volt, hogy ismerkedési fázis alatt, állítólag, az elsők közt hallottam tőlük a srácról, majd fokozatosan szorultam a háttérbe. De olyan szinten, hogy eleinte napok, majd hetek és végezetül hónapok múlva nézték meg, amit írtam, néha még választ is kaptam.

Ami pedig jobban bántott: a hozzám közelebbi lány a végén sorra mondta le a programokat, és mindig, túlzás nélkül, az utolsó pillanatban. Egy rakás szerencsétlenségnek éreztem magam utána, aki megint elhitte, hogy végre össze tudunk ülni és kávé mellett beszélgetünk, mint rég.


Megértem, hogy szerelmesek és a párjuk mennyire fontos, mennyire szeretik őket, csak közben mégis bánt, hogy egy 5+ éves barátságot nekik ilyen könnyű eldobni.

2023. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baratokat nem, pedig enis hajlamos vagyok mindenkit hanyagolni ha valakiert odavagyok. Vannak akiktol eltavolodtam ilyesmi miatt, de azok csak ismerosoknek max havernak mondhatok amugy is
2023. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!