Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha szarik rám másfél héten...

Ha szarik rám másfél héten keresztül (és éveken keresztül csak én kezdeményeztem, én tartottam életben ezt az egészet) akkor miért kezd el sírni és dadogva magyarázkodni, ha azt mondom, hogy kész, vége?

Figyelt kérdés

2-3 havonta kerestem, hogy mégis mi a helyzet vele, hiszen gimiben jóban voltunk. Az a típus vagyok, aki nem felejti el könnyen akik hozzá valamikor jók voltak, közel álltak!

Ő egy idő után nem keresett. Évek teltek el azóta. Különböző szakon tanulunk, más városban.

Az utolsó csepp a pohárban az volt, hogy nem válaszolt egy hétig, ráírtam, hogy mi történt? Erre megígérte, hogy szombaton ír, de vasárnap sem válaszolt. Megígértem neki vasárnap hajnalban, hogy ha te nem, én biztos betartom a szavam, kedden írok! Tegnap elküldtem. Sírt, nem hitte el, hogy ilyen megtörténhet. Új, izgalmas barátnőivel nagy boldogságban elvolt, a nap 24 órájában a telefonját nyomkodja engem egy mondatra nem méltatott mindvégig, önszántából.



2023. febr. 1. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Sose legyél B opció. Másokkal pótolt téged. De mivel te pótolhatatlan vagy, nem leszel senkinek B opció, ezért ne erőltesd és fejezd be ezt a "barátságot", csak magadnak okozol fájdalmat.
2023. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Befejeztem vele. A reakciója viszont megdöbbentett. Rájött, h hibázott. Hatalmasat hibázott! Lecserélt engem a felületes körúton belüli tipikus nagyvárosi öribarinőire.
2023. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Kettes vagyok kérdező, ezt tudom neked is javasolni amit írtam, ne gondolj rá!
2023. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van,amit akkor értékel az ember, mikor már nincs. Nem hiszek a második esélyben, de úgy látom,te sem , Kérdező. Jól mondta az #1, sokkal több és értékesebb vagy egy "B" opciónál. Akinek fontos vagy,az magától is keres.
2023. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

B opció… hahaha😂😂😂

Szerintem “Zs” opció lesz az… még B opciónál nem hagyjuk szarban a másikat 2 hétig

2023. febr. 2. 07:33
 6/10 A kérdező kommentje:
és az is úgy két hét, hogy kétszer én futottam utána.
2023. febr. 2. 07:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el,nem éri meg az energia. Egy barátságban ennél kiegyenlítettebbnek kéne lennie a kapcsolatnak. Nemcsak te futsz a másik után. Futni sem kellene ideális esetben.
2023. febr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jobb hagyni meg az olyanokat is akik lemondjak es utana nem ajanlanak masik opciot azokat is jobb hagyni
2023. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak erőltetted. Felruháztad olyan érzésekkel, olyan tartalommal

a barátságotokat, ami csak benned volt, benne sosem.

2023. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha benne sosem, akkor miért sírt? Nem értem…
2023. júl. 28. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!