Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Masfél éve lett a munkahelyeme...

Masfél éve lett a munkahelyemen egy barátnőm. Az utóbbi időben ismertem meg igazán a termeszetét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos kicsit beképzelt, nagyon nyalizik a főnöknek miközben Ő egesz nap nem dolgozik. Sokat összeveszünk. Most megint azon hogy mivel én dolgoztam nekem állt hogy mi bajom van miért nem szólok senkihez stb. Lelkileg megvisel ez a vadaskodás és hogy központban akar lenni. Nem szólunk egymáshoz de egy iridában dolgozunk. Mi tegyek mert így kellemetlen de én nem hódolok be neki az tuti. Néha azert voltam engedékenyebb hogy ne kelljen veszekedni.

2018. márc. 27. 21:38
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a konfliktuskezelest nem ugy kell megoldanod, hogy "alamesz" de o sem fog alad. Szerintem tanacsosabb eloszor is elfogadnod a szemelyiseget, hogy O igy, te ugy, izlesek es pofonok, es kialakitani egy nagyon egyszeru felszines ember-ember viszonyt, koszonest, "van tollad?" Kapcsolatot, es ezen kivul Tokeletesen Leszarni egymast:)
2018. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell a munkahelyen túl jóba lenni senkivel.Persze nem árt jó viszonyt ápolni a munkatársakkal,de a barátkozás vagy a párkapcsolatok egy munkahelyen csak ilyen konfliktusokat eredményeznek.


Túl jóba lettetek,ezért most már leszarni se tudod őt,mert akkor biztos elkezd kibeszélni,kifúrni,kiutálni téged amiből hosszútávon csak még több gondod lesz.

Így vagy azt csinálod,hogy kibékülsz vele és próbálsz jó képet vágni neki,miközben ki nem állhatod,vagy amint lehet munkahelyet váltasz és tanulsz ebből az esetből.

2018. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!