Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Masnak is max. masfel evig...

Masnak is max. masfel evig tartanak a legjobb baratsagai?

Figyelt kérdés
Eletem soran korulbelul harom legjobb baratnom volt, viszont 1-1,5 evnel tobbet sosem birt ki egy baratsag sem. Mindig megvaltozott az erdeklodesi korunk, parkapcsolat, uj tarsasag. Viszont sok embernel latom, hogy meg 5-10-15 ev utan is tart a nagy baratsag. Hogy csinaljak?:D
2020. aug. 6. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2020. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2020. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 striga ***** válasza:
100%
Nekem van, amelyik 10, 6, 7 és 2 év után lett vége. Egyik más országba ment tovább tanulni, a másiknak pasija lett és el is felejtett, vagy 12. után lassan megszűnt a kapcsolat. Mindig voltak barátaim, de a szorosak valahogy idővel megszűntek. Mindkét fél hibás ilyenkor, de van amelyik egy fokkal jobban. Ápolni kell a kapcsolatokat, közös nevezőre kell tudni jutni, ha a másikkal valami bajunk van, fontos, hogy megtudjuk beszélni azokat. Nem muszáj sülve főve együtt lenni, de ugyanakkor kellenek a közös programok. Nekem a legnagyobb problémám az volt, hogy eléggé introvertált típus vagyok, és megunják az emberek, ha mindig hívnak és te kifogásokkal jössz.
2020. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Baratsagok? Baratsagnak sosem sincs vege! Erre iszunk baratom!?
2020. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy hogy barátot választanak és nem felszínes kapcsolatban élik az életüket.

Ez a legjobb barátnő kifejezés meg szerintem sértő más barátokra nézve, hogy ők úgymond csak másodlagosak...

Lehetünk jóban osztálytársakkal, munkatársakkal, szomszédokkal de nem kell rögtön legjobb barátnőnek nevezni mert megosztottatok egymással pár titkot, mert együtt aludtatok vagy mert együtt kávéztatok.

Egy barátnő akkor is barátnő marad ha változik az érdeklődési kör, ha bepasizik vagy ha netán elköltözik.

2020. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem se tartanak tovább... Egy legjobb barátnőm nem volt, csak azt hittem. Miután összeveszett a régi legjobb barátnőm az övével, rohant hozzám, jó voltam neki... Aztán kibékültek, én pedig mentem a kukába... Ez így volt egész idei tanévben, a koronáig. Akkor jóba lettek, most viszont megint összevesztek, a lány pedig jött hozzám. Inkább nem írom le, milyen szöveget nyomtam le neki más emberek előtt... Megérdemelte :) . Alig várom, hogy láthassam a drágát szeptemberben, és végignézzem, mikor összeveszik újra a legjobb baricskájával, és becserkészik egy újabb h..yét...
2020. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 barátnóm van, pici korunk óta tart a dolog, 30 felett vagyunk már
2020. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem igen.

Az egyetlen tartós, egyben legjobb barátom férfi...5 éve legalább. Csajjal sose tartott eddig.

2020. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!