Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány barátomra ráírtam,...

Egy lány barátomra ráírtam, hogy hogy van mostanában és erre még válaszolt utána később észrevette hogy írtam megint és írta hogy nagyon elfoglalt majd válaszol később. Azóta sem válaszolt és nem látta az üzimet. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy elfelejtette hogy írtam neki? Nem voltunk még rosszba pláne hogy alig ismerjük egymást és 3 havonta beszélgetünk.

2023. febr. 1. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Lehet pasizik, és most nincs szabad energiaja
2023. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha alig ismered és 3 havonta beszéltek akkor kb a hatvankettedik random ismeretlen vagy a számára.
2023. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon durva történet, és olyan izgi. Biztos valami baj van, hogy a "mizura" meg a "jó az új képed a kutyával"-ra nem ír vissza.
2023. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van ilyen ismerősöm, havonta rámír hogy mizu, kb nem is ismerem, mi a tököm lenne az újság, amit el akarok mondani neki?
2023. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
alig ismeritek egymást, 3 havonta beszéltek =/= barát
2023. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felejtős
2023. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csupán pár hónapja ismeritek egymást, illetve ő nem is igazán tekinthet rád (ezek alapján) barátként. Azokat helyezi üzengetés, találkozások terén előtérbe, akik tényleg a barátai, akiket igazán ismer.
2023. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy előkelő helyen a fontossági listáján, ennyi.
2023. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!