Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt miért csinálják az emberek...

Ezt miért csinálják az emberek? 18/F

Figyelt kérdés

Többször volt már olyan, hogy barátaim kikezdtek velem és visszauasítottam őket. Ezután mindig tudtukra adtam, hogy ők nagyon szerethető, értékes emberek, de a mi személyiségünk inkompatibilis. Tudtukra adtam, hogy ez kettőnk között marad és továbbra is barátok maradhatunk.


Ezután rendszerint mindig egy arrogáns bunkóvá váltak és elkezdtek leértékelni meg kritizálni. Ezt miért csinálják az emberek?


2023. febr. 7. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Mert ők eleve azért akartak barátkozni veled (nővel), mert tetszettél nekik. Nem mondom, hogy nem lehetséges, de nagyon ritka az a barátság férfi és nő között, ahol egyik fél sem akar mást.
2023. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok és nő barátaimról beszélek xd
2023. febr. 7. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert megsértetted őket. Sérti az egójukat, hogy nem kellenek neked.


Velem is mindig ez történik amúgy. Eddig egy illető tudta elfogadni a visszautasításomat, és a barátom maradni.

2023. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, eltévesztettem. De akkor is ugyanez az oka.

#1 vagyok.

2023. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel nekik de te nem lépsz feléjük úgy ahogy azt ők szeretnék.
2023. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Ők se szeretik, ha valaki a fejük fölé száll, és felsőbbrendű kioktató szövegeket nyom nekik. Ha nem szimpatikusak, akkor építsd le őket és ennyi. Ha valakivel a személyiséged inkompatibilis, akkor ne erőltesd a barátkozást.
2023. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nők megkattannak a visszautasitástól
2023. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nevezed őket a barátaidnak?!

Egy megoldás van: távol tartod magad tőlük.

2023. máj. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!