Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha a barátaimma...

Mit csináljak, ha a barátaimmal teljesen különböző emberek vagyunk?

Figyelt kérdés

Tinédzserek vagyunk, 8 éve ismerjük egymást. Mikor anno középiskolába kerültünk sem szakadtunk el egymástól, akkoribban teljesen jól kijöttünk még. Nem találta egyikünk se meg ott a hangot másokkal, én idén iskolát váltok (nem amiatt, mert nem jöttem ki a társaimmal, elvoltunk, csak az iskola falai közt). Aztán kezdem nőni, egyre jobban a vonz a bulik gondolata, szívesen mennék helyekre, alapvetően nagyon pörgős a személyiségem, szeretek mászkálni, gyűlölők a négy fal között lenni. Nos, ők pont az ellentéteteim. Állandóan otthon ülnek, nem szeretnek kimozdulni, a nyáron 4x találkoztunk eddig. Neten sokat beszélünk, bár van hogy ott sem keresnek napokig. Nem gondolom, hogy megváltoznak, hiszen már ideje lenne, semmelyik másik korombeli ismerősöm sem sétál az anyukájával kézenfogva (amivel nincs baj persze, csinálja, csak én nem ilyen vagyok.) Szerintem a barátságunk hamarosan zátonyra fut, nem is igazán szeretnék még egy ilyen nyarat. Szeretem őket, de ennek nincs jövője, szerintetek? Másik kérdés: hogyan ismerkedjek más, hozzám hasonló korombeliekkel (főként lányokkal)? Az új osztályon kívűl, azt persze megpróbálom.

Bocsi a hosszú panaszkodásért, tényleg nem ez volt a célom, de eléggé el vagyok keseredve az idei nyaram miatt. Rossz ember lennék, ha feladnám ezt a barátságot?


2019. júl. 27. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én otthonülő típus vagyok aki nyáron max. 1x mozdul ki. Tehát én a másik oldalról látom ezt a helyzetet. Van 3 extrovertált barátnőm is, abból az egyik nagyon jó fej, de a másik kettővel számomra nehéz együtt lenni. Ezért tőlük szándékossan elhidegültem, mert mindig piszkáltak, hogy menjek ide-oda. Eleinte alkalmazkodtam, de ők ezt nem viszonozták soha, így meguntam. Szóval, csak mert nem járnak el veled szórakozni attól még fontos lehetsz számukra, de biztosan nem sértődnek meg ha szerzel magadnak olyan barátokat is akikkel eljárhatsz bulizni. Szerintem próbálj valami hobbit találni ami jellemző az extrovertált emberekre, sport amit lehet csapatban játszani és ott megismerkedhetsz olyanokkal akik szeretnek ,,mászkálni" :) Nem lennél rossz ember, hisz jogodban áll olyan baráti kört kialakítani amelyben jól érzed magad.
2019. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!