Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok emberekkel sokáig...

Nem tudok emberekkel sokáig kommunikálni mert kifáradok és ideges leszek. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Türelmetlen vagyok? Vagy egyszerűen antiszociális.

Úgy érzem, hogy egy kötelesség de nem élvezem és saját elhatározásból nem tenném.


2023. febr. 12. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Introvertált vagy.
2023. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Rivotril az segít.Nekem is hatott ugyanebben.
2023. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Velem is ugyanez van.

Ha valakivel beszélgetnem kel az olyan szinten kimerítő tud lenni számomra mint ha bonyolult matekegyenleteket oldanék meg..


Rájöttem hogy ez azért van mert nekem rendesen gondolkodnom kell hogy mit válaszoljak, miközben másnak automatikusan jönnek a szavak.


Mondjuk én szociális fóbiás vagyok, nálam valszeg ez az oka.

2023. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Milyen gyakran jársz emberek közé? Én azóta érzékelem magamon, hogy nehezebben találom a szavakat, amióta volt a rengeteg karantén meg a home office. Előtte is zárkózottabb voltam, de amikor kb nullára csökkent a szociális életem, utána pedig visszacsöppentem a kollégák, barátok közé, nagyon fura volt az egész, és tényleg sokszor keresnem kell a szavakat, hogy hogyan fejezzem ki magam. Mert egyszerűen elszoktam a társalgástól.

Esetleg ha többet gyakorolnál, vagy elképzelnél szituációkat, dialógusokat, hogy mire hogyan reagálnál, élesben is könnyebben mehet a beszélgetés.

2023. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!