Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet alter ( emo, punk,...

Hol lehet alter ( emo, punk, goth, stb ) emberekel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak baráti kapcsolatok miatt kérdem! Szeretnék barátokat akik hasonlóak mint én 🤗

2023. febr. 16. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Koncerten, ilyen bárokban, de pl egyetemen is vannak (nagy számok törvénye)

Vagy különlegesebb hobbikon pl extrémebb sportok, de akár valami hangszerbolt is alkalmas lehet.

2023. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Ezek nem haltak már ki?
2023. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Koncertek + érdemes figyelni az ilyen tematikájú rendezvényeket, vásárokat, összejöveteleket Facebookon.

Mondoconon is meg szoktak jelenni hasonló emberek, de tapasztalataim alapján már eleve társasággal érkeznek, amibe ismeretlenként nem igazán lehet becsatlakozni. Csak messziről sunnyognak rád, hogy mi a francot akarsz. Továbbá egyértelmű, hogy az ilyen körletekben több a pózoló tini és fiatal felnőtt, akik csak magukra ötlik a külsőségeket, mert a divat csillagai éppen úgy állnak, hogy “menő” alternatívnak lenni, de kötve hiszem, hogy hallgatnának ilyen zenét, vagy ténylegesen azonosulnak a szubkultúrával (az említettek közül bármelyikkel).

Így a korosztályom helyett ilyen programokon inkább az idősebbekkel szoktam beszélgetni, akik szintén egyedül érkeznek, pedig örülnék a kortársaim társaságának. 😅

Én pl. szívesen beszélgetnék veled, ha úgy adódna. 😄

2023. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron a Margit-szigeten voltak ilyen cosplayes találkozók.

Sokan anime karaktereknek öltöztek, de volt sok alter ember is.

Ott mindig találni kedves, nyitott embereket, akik odajönnek hozzád, megdicsérik a szettedet, és meghívnak magukhoz, hogy beszélgess velük.

2023. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetek bárkivel. :)
2023. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Koncerteken. Na meg azok a tényleg érdekes arcok akik ott megjelennek :D én sok embert ismertem meg így, a punkok nagyon nyitottak a barátkozásra. Milyen bandákat szeretsz pl?
2023. márc. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!