Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok segiteni? szerelmi ugy

Tudnátok segiteni? szerelmi ugy

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy van egy fiú akivel kb 2 hónapig voltam együtt. Nagyon nagyon szeretett, de tényleg nagyon, ez látszott is és vagy 100szor el is mondta. Aztán sajnos az érzéseim kezdtek elmulni iranta, és nem akartam neki hazudni, szóval szakítotam vele szeptemberben. Megértette, és azt mondta hogy semmi baj, jobb így, mintha hazudtam volna és úgy vagyunk egyutt, azt mondta nem haragszik, tok cuki volt.


Aztán kb 1 hónapja egymásra irtunk hogy mi van a másikkal, mesélte hogy neki nincs barátnője, mondtam hogy nekem se, és megbeszéltuk, hogy amugy beszelhetunk akár gyakrabban is csak barátilag.


Ezután nem beszéltunk, es most nemrég beszélgettunk kicsit ujra. Egy lanyt jelol mindig a képein a szajan, de kb 2 napja kérdeztem meg, és azt mondta nincs baratnoje, mondtam hogy nekemsincs baratom. Aztán beszélgettunk arrol, hogy mi lenne HA ujra ossze jonnenk, vagyis hogy nem lenne e fura meg ilyenek, es azt mondta hogy szerinte nem, és mondtam hogy szerintem se, erre beszivezte es azota nem beszeltunk... mondjuk ez 1 napja volt


(A snapeimet meg egyfolytaban rogton megnyitja ahogy elkuldom.)


(de az insta uzeneteimre meg orankent valaszol pl)


Na és a probléma hogy ugye szeptemberben szakitottunk és én kb januar eleje ota ugy erzem hogy szerelmes vagyok belé. Egész nap ra gondolok, stb imadom, es a regi eszelgeteseinknek a vissza olvasasabol taplalkozom kb xdd. És simán ossze jonnek vele ujra. Jól átgondoltam szóval ez nem egy fellángolás.


A kérdés az, hogy leirjam neki amit érzek ? Mert kicsit tartok attol a lanytol akit mindig jelolget, de ha ki offol, akkor legalább el tudom engedni, viszont ha nem mondom meg neki akkor megőrulok.


Szerintetek égő lenne?



2023. febr. 20. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Hány éves vagy?
2023. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Az oldal szabályzata kimondja hogy csak 16 éven felül lehet regisztrálni!
2023. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok!!
2023. febr. 20. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha összejönnétek, megint dobnád két hónap múlva, most csak azért érdekel téged a srác, mert távolságtartó. Ő pedig megtart téged ilyen tartaléknak, ha nem jönne össze a másik nővel.
2023. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!