Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy probáljak meg barátkozni,...

Hogy probáljak meg barátkozni, Németországba? (Esetleg saját tapasztalatok?)

Figyelt kérdés
Tehát szinte itt nőttem fel, a kommunikációval nem lenne baj, a gond az, az hogy bele untam a Magyarországi baratokba eddig csak mindegyikkel a gond volt, tehat rossz tapasztalatom van róluk sajnos. Középiskolába járok de itt kevés a gyerek, ez egy kis iskola, jóba vagyok itt az egész sulival főként a lányokkal (én is lany vagyok) csak igazából nagyon nem az én társaságom, nincs nagyon közös téma meg ilyesmi. Szoktam busszal közlekedni és láttom a fiúkat illetve lanyokat, es rendesen elkap egy ilyen érzés hogy "velük baratkozni szeretnék, mennyire jó lenne velük lógni, egyszerűen jóba lenni velük" nem is tűnnek bunkonak, ezért is kérdezem a saját tapasztalatotokat ha esetleg valaki lakott már külföldön vagy Németországba, hogy baratkozott milyenek voltak az emberek? Esetleg velük is ugyanugy lehetett beszélgetni mint a Magyarországi baratokkal? Voltatok veluk egy szinten? Lehet el költözünk vagy megyek új suliba, mert így tényleg nem jó, se az iskolai tanítás meg igy kb semmi. Visszahuzodo lány vagyok, es nem is igazán merek beszélgetni, visszont tényleg már nagyon elegem van abból hogy már régebb óta nincsenek Németországba igaz barátaim, vagy akikkel kicsit is jobban el tudok beszelgetni. Fiúkkal is már szivesen lennék legalább csak haveri szinten, de nemtudom... valahogy valamilyen szinten félek is, éshát ki tudja milyenek... visszont tényleg nagyon örülnék már neki ha be kerülnek egy megfelelő társaságba.
2023. febr. 21. 16:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ami fura nekem még, vagyis ami eltér a Magyarországi es a Németországi gyerekek között, hogy Magyarországon kb mindenkinek már barátnője van vagy pasija tizenévesen, ha egy fiu kicsit is helyesebb mar minden lany belé szerelmes meg ő a sztár persze annak a fiunak is van mar baratnoje. Itt meg olyan helyes fiuk vannak, hogy aztaa, és mégsincs barátnőjük, egyedul vannak, es en valahogy szomorunak láttom oket, vagy ha nem is szomorúnak olyan magányosfélének, ez mitől lehet? Meg amugy az itteni gyerekek nem is igazan jarkalnak ki, legtöbbet bent vannak.
2023. febr. 21. 17:03
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Miért kellene máshogy barátkozni velük? Esetleg miért nem próbálod meg, hogy mi működik? Nem lehet ehhez tanácsot adni.


Egyébként Magyarországon sincs a többségnek kapcsolata tizenévesen.

2023. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
németek örülj hogy nem esznek meg
2023. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hobbikon belül. Keress hobbit (például küzdősportok) és azon belül haverkodj edzésen.
2023. febr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Külföldi tapasztalattal a hátam mögött kérdezem:miért kéne máshogy barátkozni egy nem magyarral mint egy magyarral?😄

Van mindenféle személyiségtípus,azzal barátkozz amelyikkel a legjobban kijössz

2023. febr. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!