Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudtok ajánlani valami...

Nem tudtok ajánlani valami diákmunkát külföldön, esetleg saját vagy hallott tapasztalatok alapján?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorban olyan munkákra gondolok amikhez nem kell különösebb tapasztalat pl. mosogatás. Valamint a legjobb hely Ausztria, Anglia, esetleg Németország lenne. Én 18 éves vagyok a másik személy pedig 16 ezért is kellene vmi diákmunka, legalábbis neki. Válaszaitokat előre is köszönöm!!

2017. dec. 25. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy külföldön egy 16 évessel nagyon szóba állnának munkaügyben.
2017. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért mosogatásban gondolkodsz? Értelmes munkát keress.
2017. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Köszi a válaszod, jogos, de azért egy próbát megér.

2. Nemtudom ez csak egy példa volt, ahogy a kérdésemben is írtam, de akkor mondjuk ajánlj vmi másik lehetőséget, ha szerinted ez nem értelmes munka.

2017. dec. 25. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is utána kéne nézni hogy a "diákmunka" mint jogállás az adott országban hogy létezik és hogy külföldi állampolgárként egyáltalán végezhet-e ilyet.
2017. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
végülis a legfontosabbat nem írod: a nyelv hogy megy? mert az nélkül el is felejtheted, nem fognak sehová felvenni. 16 evesen pedig max par órás melót kapsz egy héten, az pedig lófix...
2017. dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én beszélek angolul elég jól, illetve vmennyit spanyolul, a másik illető pedig inkább németül. De azért nem írtam nyelvet mert az ilyen egyszerűbb munkákhoz amik elobb szobajöhetnek, nincs szükség hatalmas nyelvtudásra.
2017. dec. 26. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor ajánlom ha van kinnt ismerős akihez tudtok menni. Más különben felesleges mert ha suliba jártok akkor max 3 hónapot tudtok kint lenni. Ennyire nem érdemes mert szállást nem adnak, bankszámlával nem fogsz tudni nyitni ha mégis akkor is kaukció stb és a 16 éves pedig alig kapna valamit.
2017. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ismerős az akadna.
2017. dec. 26. 21:47
 9/10 anonim válasza:
a kedves válaszírók ha egy kicsit is tisztában lennének a dolgokkal tudnák, hogy németországban 15éves kortól heti 40órában engedélyezett a munka a diákoknak egyébként én is ebben gondolkoztam, sok sikert
2018. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2018. dec. 30. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!