Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám visszakapni a...

Hogyan tudnám visszakapni a legjobb barátomat, ha letiltott mindenhol?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, a legjobb barátom egy 21 éves lány volt már több hónapja, és tényleg senkivel nem volt még ilyen kapcsolatom mint vele.

Viszont pénteken kicsit összekaptunk valamin, amit elmondtam néhány barátomnak, ők meg azt mondták hogy minek foglalkozok vele, úgyis csak kihasznál meg lehúz pénzzel, és azt mondták hogy ha én nem távolítom el az életemből akkor majd ők fogják.

És tegnap már majdnem kibékültem ezzel a lánnyal, mire az egyik barátom "intézkedett", és elérte hogy a lány letiltson engem minden platformon, pedig előző nap meg sírt nekem hogy nem szeretne elveszíteni és hogy azt akarja hogy minden a régi legyen.

És nekem tényleg nagyon fáj, mert egész életemben magányos voltam, és végre volt egy olyan barátom akivel rengeteget tudtam találkozni meg együtt lenni, és szó nélkül letiltott mert más barátaim telebeszélték a fejét :(

Szerintetek hogyan tudnám visszakapni?


2023. febr. 22. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Jó eséllyel sehogy. Lehúzás lányoknál talán találsz jobbat.
2023. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátaidat kellene felvilágosítani arról,hogy ilyet nem tehetnek. Gondolj bele mekkora nyomás alá kerülhetett a lány.

Szerintem ennek az a módja,hogy elmèsz hozzá,megbeszèlitek,a barátaidat meg távol tartod tőle ès kiállsz a lányèrt ha úgy van!

2023. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy neked van pènzed neki meg kevesebb nem kell,hogy azt jelentse,hogy direkt lehúz. Hogy a fenèbe tudna többet beledobni a közösbe mint amennyije van? Könnyű azonnal ítèlkezni,hogy lehúz,bele sem gondolni a másik helyzetèbe. Ès mèrt baj az ha èlvezi amikor fizetsz neki valamit? Akkor lenne hazug,állszent ha nem fogadná el. Ha meg elfogadja őszintèn, ilyen cèltáblává válik.
2023. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem Ő nem a legjobb barátod.
2023. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó szarkeverő havejraid vannak....
2023. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!