Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm ellökött...

Legjobb barátnőm ellökött magától egy konfliktus miatt. Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon mély volt a barátságunk, rengeteg időt töltöttünk együtt, éjszakákba nyúlóan beszélgettünk, amolyan lelki társak módjára. A baj ott kezdődött, amikor összeköltöztünk koliba, én nyitottabb vagyok, ő nem, így elkezdtem másokkal is barátkozni. Ebből őt nem akartam kihagyni, de ha egy társaságban voltunk, akkor ő általában csendben ült, nem igazán jött ki a többiekkel, én viszont igen. Elkezdett csipkelődni, beszólogatni az új társaság előtt (most nem részletezném miket, de olyan votl, mintha féltékenykedne). Nekem ez nem tetszett, mondtam is neki, de ugyanúgy folytatta. Eléggé megromlott utána a kapcsolatunk, teljesen eltávolított magától.


Nyilván nem csak ennyi a sztori, ez mar 2 éve volt, nem beszélünk, és semmit nem tudok róla. Vannak más barátaim, de nem igazán tudom ezen túltenni magam. Párszor próbáltam nyitni de teljesen bezárkózott.

Veletek történt már ilyen? Hogyan tudnék túllépni (a kibékülés nem kerülhet szóba, mert ő nem akar)



2023. febr. 21. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ne foglalkozz vele, foglalkozz azokkal, akik nem akarnak kisajátítani, és hagyják, hogy másokkal is kommunikálj.
2023. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NTBS ***** válasza:
Lezárod, elengeded.
2023. márc. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lezárult az életednek ez a szakasza. Felnőttetek, változtatok és más irányba alakultatok. Rájött hogy mások vagytok. El kell engedni és a mostani köreidre koncentrálni.
2023. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!