Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kínos dolog sok nap nem...

Kínos dolog sok nap nem beszélés után ráírni a másikra, hogy van-e kedve találkozni?

Figyelt kérdés

Röviden a szitu annyi, hogy randiztam egy illetővel, aki a sokadik randi után mondta, hogy jobb ha nem lesz folytatás, mert a távolság miatt lehet mindketten sérülnénk. (Két külön országban vagyunk.)


A szakítás után volt valamennyi beszélgetés, néha ő írt rám, néha meg én..aztán olyan is volt, hogy napokig egyikőnk sem írt a másiknak. Ok, hogy felajánlotta, hogy legyünk barátok, és ennek mintha mutatta volna is jelét, más különben nem írt volna vissza.


De nem tudom eldönteni:


- csak kihasznál,

- nincs jobb dolga, és ezért írogat

- szeretne barátként tekinteni rám, de nem tudja online mit kommunikáljon, na meg ugye a távolság

- csak engem akar megnyugtatni, és megkönnyíteni az elválást.


Most a hétvégén tudnék vele találkozni, de nem tudom hogyan fogadná? Egyáltalán hogyan kérdezzek rá. Előre félek picit a csalódástól, hogy lepattint, mondjuk akkor kiderülne, hogy mennyire veszi komolyan a barátkozást.


Amúgy nincs köztünk harag, megértjük a másikat, csak nem tudom, hogy ezt a barátság dolgot mennyire veszi komolyan. Lehet ő is össze van zavarodva...



2023. febr. 27. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan írj rá, kérdezd meg hogy van és nem-e lenne kedve találkozni, mert pont arra jársz majd és még nincs programod.


Illetve ez csak saját vélemény/gondolat, de ha én valakivel randizgattam, de nem jött össze és inkább maradtunk barátok, akkor utána nem igazán beszélgettünk, hiszen úgy mond felesleges, ha pedig különböző országban is lakna az illető, én személy szerint nem fektetnék bele energiát, ha a közelemben vannak más barátaim is.

2023. febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem túl sok barátom nem nagyon van egyébként. Mármint most olyanokra tudok gondolni, akik tényleg megértenek, és itt most randizástól függetlenül azt éreztem, hogy ezzel a sráccal egy hullámhosszon voltunk, voltak értékes beszélgetéseink, nem az volt hogy untuk volna a másikat. Persze ebből lett egy romantikus szál is, amit a srác vágott el, arra hivatkozva, hogy ha ebből távkapcsolat lenne, az egyikőnknek sem lenne jó hosszabb távon.


Lehet amúgy bennem ez van, hogy nincsenek igaz barátaim, és abban bízom, hogy vele tudok barát lenni.

2023. febr. 27. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, te magad se fektess bele annyi energiát és próbálj meg a közeledben barátot/párt találni, sokkal jobb úgy kapcsolatban lenni ha könnyebben elérheted a másikat és sokat találkozhattok.
2023. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra is torekszem persze, de egyebkent ha azt vesszuk nekem a regi ismeroseim is kulfoldon elnek. Igy nalunk ha evente ket tali osszejon az msr nagy szo. De online is lehet komkunikalni. :)
2023. febr. 27. 11:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Rairtam, azt mondja talalkozzunk.
2023. febr. 27. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!