Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátotom a felesége...

A legjobb barátotom a felesége nagy valószínűséggel csalja?

Figyelt kérdés

Többször tettem már rá utaló kijelentést, de mindig tereli a szót. Most vettek házat, a barátom csinál mindent, felesége semmit. Pénzügyileg is a barátom pénzéből megy, a csaj többet költ magára, mint amennyit keres. Még mielőtt összeházasodtak, akkor is volt már olyan, hogy "elfelejtett hazamenni". Most megint van valakije. Az a csaj, aki 500 métert nem sétált, most a város másik végébe sétálgat a munkatársával, munkaidőn kívül.

Nem tisztem beleszólni, ő dolguk. De ez már övön aluli, mikor a csaj nagyanyja azt mondja, hogy csak a pénze kell. (És a vén boszorkány nem gondol rá, hogy ez vissza is jut hozzám, mert a nagyanyja barátnője nagynéném anyja.) Most felújítják a házat, majd jobb esetben eladják, és feleznek. Rosszabb esetben a barátom megy, a csaj meg röhög a markába, hogy most is neki lett igaza. Természetesen a csajt már szembesítettem a dolgokkal, de tagad mindent. Még jó, hogy a felverőjét lefényképeztem mikor egy macit vett, és mit ad isten, pár nap múlva kapott egy ugyan olyan macit az "anyjától". Én tudom, hogy nem igaz, de haverom elhiszi neki. Mit tegyek? Mondjam meg neki nyíltan, hogy az asszonyod xy qreli?

Ja, és vettek fel 20 millió hitelt. Ebből jól nem fog kijönni sehogy, de legalább minél hamarabb vegye észre.


2023. márc. 4. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
???
2023. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tudja a barátod is(ha igaz), csak nem érdekli.
2023. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok a társfüggő/kapcsolatfüggő ember. Ezek az emberek pontosan tudják hogy nem jó a kapcsolatuk mégsem változtatnak, mert rettegnek a magánytól, két napot sem bírnának egyedül élni. Lehet hogy a barátod is ilyen.

Vagy lehet hogy pontosan tudja hogy megcsalják, mert nyitott házasságban élnek, így nem zavarja a dolog.

Vagy lehet hogy akkora p*nafüggő, hogy az sem zavarja ha mással osztozik az asszonyon csak neki legyen meg a fix p*nci otthonra.

Vagy már akkora az anyagi összefonódás hogy ha kiderülne minden akkor sem válna el, mert anyagilag olyan rosszul jönne ki a történetből hogy inkább csendben eltűr mindent.

Elég sok verzió lehetséges, de ez az ő dolguk, jobb ha te nem keveredsz bele.

2023. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

"Vagy lehet hogy akkora p*nafüggő, hogy az sem zavarja ha mással osztozik az asszonyon csak neki legyen meg a fix p*nci otthonra."


Itt van a megoldás drága Kérdező.

2023. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
Mi közöd van hozzá?
2023. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ki az a "felverő", meg milyen "maci"-t vett?
2023. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!