Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kezd elfogyni a türelmem.. Ne...

Kezd elfogyni a türelmem.. Nektek van ilyen barátnőtök?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, és alap, hogy nagyon sokat kell tanulnom minden napra.

Van egy (majdnem) barátnőm, aki igazából volt osztálytársam, csak annyi hogy másik iskolába jár, de ugyanabba a városba, mint én.

Borzasztó rossz tanuló, van bukása is vagy 3 tantárgyból.

Még tartjuk a kapcsolatot, Messengeren szoktunk nagyon néha amikor ráérek 1 órát beszélni hívásban, de ő magántanuló, és szinte állandóan írogat, hogy "szia, felhívhatlak?" "mikor tudunk ma beszélni?"

Én meg ezerszer elmondom neki, hogy értse meg, nekem tanulni kell, (ő azt mondta sosem tanul mert nem akar meg belefáradt mondom oké) és annyira zavar ez.. Pedig jószívű, meg minden, de egyszerűen nem érti meg, hogy nekem tanulni kell..

Múltkor tanulás közben 3x hívogatott, azt mondta, mehet a hívás úgy is, ha tanulok mondom persze.

Mit mondjak neki? :(


2023. márc. 5. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen barátnőm, aki eléggé eltérített a tnaulástól, kedveltem, de haszontalan volt a vele tölött idő, túl sok energiámba került és semmit nem kaptam cserébe. Ezért aztán leépítettem.
2023. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem csak dugni akar?
2023. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es, bocsi, azt nem írtam, hogy LÁNY vagyok. 😂
2023. márc. 5. 20:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem lány vagyok.
2023. márc. 5. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, keress rá a biszex szóra két tanulás között.
2023. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől eltekintve remek barátnak tartod, és hiányozna, ha már nem beszélnétek, akkor érdemes lenne megírni neki, hogy mondjuk 16-tól 18:30-ig tanulsz, utána van egy kis időd, mit szólna, ha akkor beszélnétek? A megírt időintervallumban pedig kikapcsolod a netet a telefonon, vagy az egész készüléket.
2023. márc. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lődd le a netet ha tanulsz és akkor nem fogod látni, hogy hívogat.
2023. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos számára a barátságotok, meg kell értenie, hogy neked dolgod van. Nem szúrhatod el a jövődet azért, mert ő unatkozik. Ha ezt nem akarja elfogadni, akkor önző, és megfontolandó tartani vele a kapcsolatot. Találnia kéne valami elfoglaltságot, amivel le tudja magát kötni. Hobbi, új barátok, stb… Ezt mondhatod neki ha besokalltál, mert valaki ezen megsértődne. Egyébként szerintem megunja idővel, hogy hívogat, ha tényleg teljesen ignorálod amíg dolgod van. Én a helyedben ha a netet nem is kapcsolnám ki, biztos némítanám őt Messengeren ha épp tanulok.
2023. márc. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ez bunkón fog lejönni de nekem herótom lenne attól, ha valaki folyamatosan az orrom alá dörgölné, hogy "én éppen tanulok!". Főleg úgy hogy nem is jó tanuló, valószínűleg rosszul esik neki hogy állandóan emlékeztetve van rá, hogy "más bezzeg tanul, nem úgy, mint te!". Egyébiránt egyszerűen kapcsold ki a telefonod amíg tanulsz (ami szerintem amúgy is alap), és ennyi, majd írsz vagy felhívod ha lesz időd. Egyébként sincs joga számonkérni senkinek hogy te mikor mit csinálsz és miért nem válaszoltál x ideig, szóval ne érezd rosszul magad miatta.


Annak a nyomoréknak aki meg itt egy kézzel gépeli a szexuális tartalmú kommentjeit egy kiskorúnak üzenem, hogy a konnektorba nyúlkáljon, ne a gatyájába.

2023. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2-es álljál már le, jó? :)
2023. márc. 6. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!