Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mennyek bulizni haverok...

Hogyan mennyek bulizni haverokkal ha nem hívnak?

Figyelt kérdés
Tudom elég bénának hangzik, de osztálytársamék menne kocsmázni meg bulizni, de soha nem hívnak. Igaz még csak fél éve vagyunk osztály társak. Később ki fog ez alakulni, vagy mit kéne tennem?

2023. márc. 6. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs én is így vagyok ezzel és sokan mondták nekem hogy mennyire bántja őket az hogy ebből kimaradtak. Tehát ez sajnos nagyon gyakori dolog,.
2023. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hmm.... anno gimiben engem sem hivtak. de volt egy nagyon jo baratnom aivel eleve allandoan csak kettesben logtunk. csak akkor volt rossz amikor o sulit valtott en egyedul maradtam akkor ott. 1 evig utso erettsegi evben total egyedul voltam a tobbiek mindenhova mentek...


kerdezd meg magadtol mi az oka?

miert nem illeszkedtel eddig be?

nemtalaltal senkit baratot?

Egy felev sok ido...ha addig nem alakult ki magatol mar nem fog kialakulni minel tobbet varsz annal nehezebb lesz.


en a helyedben kivalasztanam azt aki a legszimpibb es megkerdeznem mikor mennek te is mennel. ennyi. egyszeruen , oszinten. mi lenne a legrosszabb ami megtortenhet? az hogy azt mondjak nem, nem szeretnek. de akkor legalabb tudod mi a helyzet.

2023. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkit nem hívnak meg külön, egy valaki kitalálja, a többiek meg benne vannak.

Legközelebb ha mennek, megkérdezed, hogy nem gond e, ha te is mész!

Vagy találd ki te!

"Megyek sörözni, van valakinek kedve?"

2023. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Hívd te őket!

-A potyázást csak ideig-óráig tolerálják az emberek.

Ha nincs anyagi, dologi háttered arra, hogy bulizz, akkor meg ne erőltesd!

2023. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Itt nem a finanszírozáson hanem a társaságon volt a hangsúly.
2023. márc. 7. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg őket jobban megismerni, vagy másokat, akik hasonlóak mint te. Viszont, ha menni akarsz bulizni, miért ne mehetnél egyedül? Menj el szórakozóhelyekre, vagy kérdezz utána, hogy valakinél lesz-e buli. Ki tudja? Lehet, legközelebb ezeken a helyken fogod megismerni azokat, akikkel később bulizni fogsz.

Ne aggódj, minden ki fog alakulni. Régi haverokkal is mehetsz.

2023. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tartozol a klikkjükbe akkor nem igazán tudsz menni.


Az,hogy megkérdezed,hogy mehetsz e te is,hát nem vagyok híve ennek a hivassuk meg magunkat. Lehet azt mondják mehetsz persze. Csak aztán majd a buli alatt nem fognak veled foglalkozni,vagy elmész mosdóba ők meg tovább állnak,mert nem vesznek semmibe,sajnos ez is előfordul :( Nekem egy kollégám mesélte,hogy vele ilyesmi történt. Csak nála az volt,hogy megsajnálták azért hívták el. Aztán pedig mikor kiment mosdóba,pedig szólt hogy megy. Kiment és sehol nem voltak osztálytársak. Kereste hívta őket. Semmi. Aztán még az utcában kóválygott meg a közeli kocsmába benézett.Nem voltak ott. Végül haza ment. Erre csak annyit reagáltak hétfőn,hogy észre sem vették,hogy nem tart velük. Undorító egy dolog ez!


Lógj azokkal akikkel jóban lettél.


Ha meg senkivel,majd kialakul. De ahová nem hívnak oda ne menj.


Nálunk gimiben az osztályban minden évben más klikkek voltak.Minden évben mások voltak joban másokkal. Én 2-3 lánnyal voltam el,mert egy buszon is utaztunk. Voltak bulik amiket osztálytársam rendezett,de ő az egész osztályt hívta meg, mondjuk az egész osztály sosem ment. De 10-15en mindig voltunk.Én mindegyikre elmentem jól éreztem magamat.


De azért volt mikor külön is elmentek a klikkek. Akkor nem hívtak,de nagyon tudták nekem mesélni,milyen jó buli volt.


Nos én nem bántam,hogy elteltek az évek. 30 évesen vissza emlékezni,hogy annyira nem is szerettem azt az osztályt :D lesz osztály tali. De nem szeretnék elmenni. Néhány osztálypartin kivül semmi pozitív nem volt. Érettségi óta kb nem beszéltem senkivel.

2023. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!