Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik lefogytatok, (kb. min 5,...

Akik lefogytatok, (kb. min 5, de inkább 10 kg) szoktatok bulizni? Vagy simán piálni (haverokkal)? Ha igen, hetente mennyiszer?

Figyelt kérdés

Akik többet fogytak (nemcsak izom + vízveszteség) hanem rendesen zsírból, kb. 5-10 kg fogyás, (vagy több is):

szoktatok inni?

Ha igen, heti mennyiszer? Töményet, vagy inkább sört / bort?

Buliztok is mellette (tehát úgy hogy pia és utána tánc) vagy csak ilyen haveri beszélgetések vannak, hogy beültök egy kocsmába, és akkor ültök, meg dumáltok?

(Vagyis az érdekelne, hogy alkohol után mozogtok-e)


Mennyi idősek vagytok?

Edzetek vagy csak fogyi alatt edzettetek? Van rendszeres egyéb testmozgás az életetekben? (pl. takarítás vagy olyan a munkátok, hogy sokat kell mozognotok, vagy fizikai meló stb.)


Fogytok még, vagy tartjátok a súlyt?


23/l



2017. nov. 11. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Havonta 1x.
2017. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Havonta egyszer elmegyünk a barátnőimmel, vagy beülünk valahova iszogatni vagy elmegyünk efy szórakozóhelyre, ott táncolunk is. Általában koktelozni szoktunk, esetleg bor vagy tequila. Még most is fogyásban vagyok, eddig 20 kilót fogytam, és eddig is, valamint a késöbbiekben is szeretnék aktívan sportolni. A koromért valószínű megköveznek, de ezt az iszogatást abszolút nem úgy kell elképtelni hogy leiszom magam a sárga földig. 17/L
2017. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy*, elképzelni*
2017. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

35 kilót fogytam még 3 éve

2-3 hetente szoktam inkább bor/boroskóla+ töményet szoktam inni, néha pár sör+tömény

fele bulizós ivás, fele meg valahova beülős beszélgetős

24 éves vagyok

Minden nap 60p szobabicikli+ ezen kívül heti 3x 60p kondizás

súlyt tartok

2017. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!