Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek kellene jelentkezni...

Kinek kellene jelentkezni olyan esetben ha indítvànyozok egy programot vagy meghívàst?

Figyelt kérdés
Pl.azt javasoltam mult heten ha van kedve a napokban vagy a heten megihatunk egy kavet.Szimplan szepen javasoltam,nem eroltettem.Azt a valaszt kaptam az legvaloszinubb ez a jovo het vagyis ez a het lesz vagy a pentek majd jelentkezik mikor utazik a szuleihez,de nem jelentkezett ezzel kapcsolatban.Kozben irkaltunk.Vagy kuldtem egy koncert plakatot viberen annyit irt ra jonak igerkezik.Nagyon faraszto ez a kommunikacios mod.Annal is inkabb mivel ha neki kedve akkor ir tobbszor is programot egy heten.Vagy rakerdez aznap van- e esely hogy talalkozzunk?Ilyen par lepes elore- hatra.Egyszer nagyon kozeli maskor meg olyan mindegy.Nem mondanam hogy kiegyensulyozott egyeniseg de erre vigyazhatna mert nagy lelki terhet rak a masikra.Es sokakkal van ilyen talalkozasbeli problemaja mostmar latom nem veletlenul.Es akkor jon azzal,hogy o hanyszor kezdemenyez masoknak csak gondolom masok utana azert nem kezdemenyeznek vele talalkozot mert lefutja veluk is azokat a koroket amiket most velem.Vagy munkara,elfoglaltsagra,faradsagra hivatkozik.De erdekes azert neha felholt allapotba ahogy beallitja elmegy koncertre.Vagy egy allitolag nagyon zsufolt heten epp egesz delutan azt irja dogledezik meg megy este egy ismerossel talalkozni.Vagy munka,hivatalos elinteznivalo koze azert betud rakni valakit.
2023. márc. 7. 09:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!