Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent, ha részegen...

Mit jelent, ha részegen kedves velem?

Figyelt kérdés

Egyik nagyon jó barátnőmmel összevesztem nemrég, talán végleg. Előző héten rámírt (full részegen) hogy amúgy nagyon hiányzok neki és szeretné ha minden olyan lenne mint régen, pedig élőben nagyon bunkó és visszautasító szokott lenni.

A részegek általában szimplán csak kedvesek és bárkit szeretnek, vagy komolyan is gondolta amit írt?



2023. márc. 16. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Felejtsd el.

Aki józanul elutasít, annak nem krllesz.

2023. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Jav: nem kellesz.
2023. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A részegnél sohasem tudhatod, mi van. Talán arra sem emlékszik, hogy írt neked.
2023. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Részegen mindent is komolyan gondol az ember még azt is amit amúgy józanon soha a büdös életben nem mondana de még csak nem is gondolna,eszébe sem jutna.


Szerintem a részegség olyan mint ébren álmodni. Az álmoknak is van amikor van alapja, de alapvetően csak a fantázia szüleményei. Például legutóbb álmomban olyan emberrel voltam legjobb barát akivel nem beszéltem gyerekkorom óta és amúgy is mindig utáltuk egymást. Valami ilyesmi lehet a részegség is.

2023. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a részegség olyan mint ébren álmodni. Az álmoknak is van amikor van alapja, de alapvetően csak a fantázia szüleményei. Például legutóbb álmomban olyan emberrel voltam legjobb barát akivel nem beszéltem gyerekkorom óta és amúgy is mindig utáltuk egymást. Valami ilyesmi lehet a részegség is."


Igen valami ilyesmi, jól megfogalmaztad:)

Ugye szokták mondani, hogy a részeg ember mond igazat. Van benne némi igazság, de amit abban az öntudatlan állapotban, teljesen beb.szva mondasz, teszel az 80-90 százalékban az agy, a memória eltorzulása. Önkívületi állapotba kerülsz és más ember lesz belőled, akit a töménytelen mennyiségű elfogyasztott alkohol irányít. Folyamatos hányás, nyáladzás, kóválygás, padlóraesés és egyéb nyalankságok sem jó érzések, na és ott van a másnaposság (haldoklom, okádhatnék érzés erős fejfájással és étvágytalansággal)...


Szóval ritkán, különleges alkalmakkor, de mértékkel.

2023. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!