Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lanyok akik csak akkor kedvese...

Lanyok akik csak akkor kedvesek ha reszegek?

Figyelt kérdés
En is lany vagyok egyebkent, es ismerek olyan lanyokat akik alapvetoen nem nagyon beszelnek velem, de ha reszegek akkor hirtelen iszonyat aranyosak lesznek. Lehet alapvetoen csak felenkek, vagy szimplan nem birnak, de ha reszegek el tudnak viselni? :D

2021. nov. 15. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gátlásosak és emiatt nem mernek annyira közvetlenek lenni, mint alkohol hatása alatt.
2021. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol oldja a gátlásokat, hamarabb fog veled egy félénk ember részegen beszélgetni, mint józanon, mivel alkohol hatása alatt "megszünnek" a gátlásai az embernek.
2021. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor akik lanyok annyira nem baratkoznak velem jozanon, de reszegen meg igen, azoknak mi lehet a velemenye rolam? (megegyszer leirom h en is lany vagyok)
2021. nov. 15. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pozítiv lehet a véleményük elvégre egy nem szimpatikus emberrel nyílván nem beszélgetnél te sem, még részegen sem. Szerintem jó a véleményük csak a bennük lévő gátlások miatt józanon nem mernek beszélgetést kedvezményezni veled, vagy bárki mással.
2021. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!