Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a legjobb...

Mit csináljak a legjobb barátnőmmel ha önutálatot vált ki belőlem?

Figyelt kérdés
A kétszínsége, a megjegyzései, ahogyan nyilvánul hozzám, úgy néz ki magát imádja de engem lenéz. Múltkor azt mondta hogy úgy nézek ki mint egy szerencsétlen de manipulatív mert közben pedig azt mondja ő szeret engem. Egyébként adok magamra szóval lehetetlen hogy szerencsétlennek nézzek ki, ki is beszélt engem nem egyszer és társaságban megalázott. Nem tudom eldönteni én vagyok túl érzékeny vagy vele van nem kellene tartsam a kapcsolatot egy ilyen emberrel?
2023. márc. 21. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Minek barátkozol vele?
2023. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ide figyelj ha ő így bánik veled akkor nem igazi barát.

A leírása alapján nagyon nagyon beképzeltnek hangzik és az a tény hogy lenéz téged amiatt mert magát jobbnak gondolja az is ennek a jele.

Semmi képen ne engedd azt hogy egy ilyen ember miatt rosszul érezd magad.

Nekem volt egy csomó ilyen kapcsolatom régen, sőt sajnos szinte csak ilyen és nem voltam boldog mert elhittem azt amit mondtak, ők is lenéztek engem és gúnyt űztek belőlem de közben ezt mondák a bárátaim.

Egyszerűen ez nem egészséges mert nem tesz jót az ha folyton lenéz téged valaki mert elkezded komolyan venni azt ami nem is igaz.

Egyáltalán nem vagy túl érzékeny egyszerűen csak ő ilyen természetű.

Azt ajánlom hogy próbáld meg kerülni a társaságát de mivel azt mondtad a legjobb barátnőd ezért lehet ez nem menne könnyen.

De jegyezd meg hogy azok akik lenéznek téged azok soha nem igazi barátok.

2023. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: vannak olyan "barátságok", amikor az egyik ember a másikat arra "használja", hogy lenézze és ebből építsen sajátmagának hamis önbizalmat.

Undorító dolog ez, a kapcsolatot érdemes lenne megszakítani vele minél előbb.

Ez csak rosszabb lesz.

2023. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak szólt volna valaki tizenéves koromban, hogy hagyjam a fenébe az akkori legjobb barátnőmet, aki ugyanilyen volt! Mikor húszéves korom után végleg lekopott, hamar azon kaptam magam, hogy sokkal jobban érzem magam a bőrömben, több önbizalmam van, és nem érzem magam egy ciki nyominak. Áldás volt megszabadulni tőle. Ne tarts fenn olyan kapcsolatot, ami lehúz és bánt téged! Divatos kifejezéssel ez egy mérgező/toxikus barátság, hétköznapibban szólva a barátnőd egy aljas szemét dög, aki csak önös érdekből tapos rajtad.
2023. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátságotokat arra használja, hogy Téged mentálisan "önmaga alá húzva" építsen sajátmagának hamis önbizalmat.

Gusztustalan viselkedés.

2023. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!