Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj, vagy a...

Velem van a baj, vagy a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Van egy "legjobb barátnőm", általánosban osztálytársam volt, kb 5 éve lehetünk igazán jó barátok. Viszont az utóbbi időben egyre jobban kiakaszt, kezd elegem lenni belőle. Leginkább azért, hogy ha neki valami baja van, képes fél-, egy órán keresztül beszélni arról, de ha már én megemlítem a saját bajom, bármi közölnivalómat, neki egyből dolga van, vagy elintézi pár szóval. Ez már rengetegszer előfordult, tehát nem csak egyszeri alkalom. Persze nem csak emiatt kezd elegem lenni belőle, viszont nem szeretnék személyeskedni, érzem, hogy egyre jobban elegem van. Főleg kapcsolati téren a legzavaróbb, minden alkalommal azt kell hallgatnom, hogy melyik csávóval épp hol tartanak, mindig mással, nekem pedig már van egy komolyabb hosszabb ideje tartó dolgom, arra pedig még csak rá sem kérdez. A másik dolog meg ami zavar, hogy a társaságunkban már szinte levegőnek vagyok nézve, ő pedig fel van magasztalva úgy, hogy általam lett jóban a legtöbb emberrel, mert először én kezdtem el velük barátkozni, o pedig oda pofátlankodott.😅
2022. aug. 25. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Veled van a baj, hogy még mindig barátkozol vele.
2022. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintwm egyszer próbáld meg közölni vele finoman a gondot. Ha pedig nem változik,zárd le a barátságot.

Senki sem kedveli a mérgező embereket. Teljesen jogos, hogy téged ez kiakaszt.

2022. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!