Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Manapsag van meg ra lehetoseg...

Manapsag van meg ra lehetoseg arra,hogy az ember orokbefogadjon kulfoldi embert/gyereket? *Hatranyos helyzetu* Mert akkor szivesen befogdnek egy Szovjet gyereket (vagy kettot).

Figyelt kérdés

2023. márc. 22. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
A legfiatalabb szovjet gyerek is 32 éves. Szóval nem lesz könnyű örökbefogadhatót találni belőlük
2023. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szovjet gyerek nincs. A Szovjetunió 1991-ben megszűnt, tehát a Szovjetunióban született személyek mind 30 év felettiek. 30 év felettieket akarsz örökbe fogadni? Vagy olyan fogyatékosokra gondolsz, akiket felnőttként is gondozni kell?
2023. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Van, pont hétfőn hallottam a tescoban, hogy a rádión mondták, hogy fizet az állam azoknak, akik teljes állásban vállalják, hogy elárvult gyerekeket nevelnek. A program pontos nevét nem tudom, de ha nagyon keresgélsz, biztosan megtalálod.
2023. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is ott hallottam!!!


"Van, pont hétfőn hallottam a tescoban, hogy a rádión mondták, hogy fizet az állam azoknak, akik teljes állásban vállalják, hogy elárvult gyerekeket nevelnek. A program pontos nevét nem tudom, de ha nagyon keresgélsz, biztosan megtalálod."

2023. márc. 22. 09:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3-4

Szűzanyám, ti biztos nem kaptok majd gyereket, mert:

- szovjet gyerek nincs és ha nem vagytok azon a szellemi szinten, hogy ezzel tisztában legyetek, akkor nem vagytok alkalmasak gyereket nevelni.


- örökbe fogadni, vagy nevelőszülőnek lenni az 2 különböző dolog! Nagyjából Makó és Jeruzsálem.

2023. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak remélni tudom, hogy előtte IQ-tesztet is kell csinálni
2023. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor tegyük tisztába a dolgokat:

- Létezik olyan, hogy örökbefogadás. Elég szigorú követelményei vannak. Ha örökbe fogadsz egy gyereket, annak jogilag teljes értékű szülője leszel, a nevedre kerül, minden. Ezért nem fizet az állam, csak a családi pótlékot, és hasonlókat, amit a vér szerinti gyerek után is. Éveket kell rá várni, és csak magyar gyereket kaphatsz.

- A nevelőszülő egy fizetett alkalmazott, akinek az a munkája, hogy állami gondozott gyerekeket nevel átmenetileg az otthonábán. Mivel az állami gondozott gyerekek 90 százaléka nem örökbe adható, ezek a gyerekek soha nem számítanak az övének. Úgy kell elképzelni, mint mondjuk egy óvónőt. Ezt hirdetik a Tescóban.

2023. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ahhaaaaaa......oke!
2023. márc. 22. 10:20
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
#5 Mivel a Szovjetunióra már reflektált kettő ember előttem, így bátorkodtam a kérdés többi részére reagálni, mármint arra, hogy lehet-e örökbefogadni. Nem kell rögtön faszagyereknek érezni magad és lehurrogni mindenki mást aki legalább veled ellentétben képes volt normális hangon megnyilvánulni. Ha az egódat akarod fényezni állj be a tükör elé és verd ki, ne itt rúgj bele másokba ok nélkül.
2023. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te mirol beszelsz? Minden oke?
2023. márc. 22. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!