Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írtam valami rosszat?

Írtam valami rosszat?

Figyelt kérdés
Uncsim mindig naagyon rosszul bánt velem és megszüntettem vele a kapcsolatot, de felkerestem most és teszem a szépet neki és azt írtam "hiányzott hogy beszéljünk" nem tudom igazából eldönteni hogy kedvel vagy kétszínségből ír mindent, amennyire ismerem kétszínű nagyon mert hátam mögött meg kibeszélt de rájöttem hogyha mindenkitől elszakítom a kapcsolatot akkor semmi értelme az életemnek

2023. márc. 23. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy írtál volna rosszat, ha megszüntetted a kapcsolatot vele?
2023. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most írtam neki
2023. márc. 23. 14:02
 3/5 A kérdező kommentje:

De ő nem olyan

Egyébként nekem biztosan van/volt paranoid személyiségzavarom és most nem tudom hogy hallgassak-e arra vagy erre nem tudom eldönteni

2023. márc. 23. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Ezt most csak én nem értem, de k*rvára? 😟
2023. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem mindenkivel kell megszakítani a kapcsolatot, csak aki pl. kétszínű és rosszul bánik veled, azaz vele.


Azzal írtál rosszat, hogy felkerested újra. Ha pedig azon agyalsz hogy személyiségzavarod lehet, beszélj a szüleiddel hogy segítség kell.

2023. márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!