Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy a másik...

Miért van az, hogy a másik fél jól érzi magát a társaságodban, míg ez fordítva nem igaz? (pedig hasonló az érdeklődési kör, tehát van közös pont....)

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a hasonló érdeklődési körön múlik ez. Nekem van egy ismerősöm, vele sok dolog van, amit mindketten szeretünk, de én nagyon nem tudom őt elviselni egyes tulajdonságai miatt. Simán lehet valaki nem szimpi számodra, akivel közben hasonló dolgokat szerettek.
2023. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Fú én is mindig így érzek. Sokan hívnak, mondják is hogy bírnak. Meg látom is, csak sokszor nem értem. Nekem tökre bolond, meg unalmas a legtöbb ismerősöm. Nem értem. Nekem nincs olyan, akivel felhőtlenül jól érezném magam.
2023. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
A közös téma önmagában kevés ahhoz, hogy a két fél ténylegesen jóban legyen egymással. Ha a köztük lévő dinamika nem teljesen megfelelő, vagy a személyiségük merőben eltér egymástól, máris nehezebb az egész.
2023. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a másik miért érzi jól magát velem, én pedig vele nem?
2023. márc. 26. 03:58
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Neki szimpi vagy, neked ő nem. Ennyi.
2023. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Más agyi-gondolkodásbeli tényezők miatt, és a biokémiai összetevők is máshogyan tevődnek össze az embereknél.
2023. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy szeret beszélni, és folyamatosan ő beszél, te szóhoz sem jutsz. Nálam ez volt a helyzet és leépítettem ezt a barátságot.
2023. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy neked jó a kisugárzásod, és azt a legtöbb ember szereti, neki viszont lehet, hogy kevésbé.

De látom nem.mai kérdés, mi történt azóta?

márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!