Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kívánnátok boldog születésnapo...

Kívánnátok boldog születésnapot/névnapot egy olyan barátokonal/barátnőtöknek, aki az elfoglaltságára hivatkozva nem ér rá veletek talizni?

Figyelt kérdés

Valszeg az van benne, hogy kellemetlenül érzi magát velem jelenleg, vagy szimplán nem is akar velem találkozni, fél ezt a szemembe mondani, vagy bármi, mással találkozik.


Egy hét múlva lenne a névnapja. Ezt csak azért tudom, mert apumat is ugyanúgy hívják. XD De ezek után ez nem lenne túlzás neki írni, ha ő kvázi semmibe vesz, és nem értékeli a megkeresésemet?



2023. ápr. 4. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Lehet. Egy ilyen formális köszöntés nem több egy köszönésnél. Még az ismeretlen emberek is köszönhetnek egymásnak, főleg ha találkoznak is.
2023. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom. De az megint mas. Itt kicsit ugy tunhet, mintha en pitiznek a figyelmeert, nem?
2023. ápr. 4. 10:26
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Egy ideje nem tartom ezeket az ünnepeket, le is vettem a születési dátumom láthatóságát közösségi oldalon is, köszöntsön fel csak az, aki tényleg tudja, és akinek fontos, nem hiányoznak azok köszöntései, akiknek a köszöntés csak megszokás vagy csak azért köszöntenek, mert feldobja nekik a rendszer. Én egyébként eléggé feledékeny is vagyok ilyen téren, csak a szűk családot tudom fejből (szüleim, testvérem), a közvetlen kollégákkal, akikkel napi szinten együtt dolgozunk (10-15 fő) még szoktunk ünnepelni, megeszünk közösen egy doboz édességet, de ott meg össze van szedve egy táblázatba. Én úgy látom a ti esetetekben, hogy ez csak neked fontos, neki nem.
2023. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az en nevnapomat mi meg is unnepeltuk. De azota valtoztak a dolgok. Ezert sem tudom, hogy van e igy ertelme, mert amugy mar magatol nem keres jelenleg.
2023. ápr. 4. 11:35
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Akkor meg hagyd. Barátságok jönnek-mennek, semmi rendkívüli nincs ebben, mindenki változik.
2023. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na,hasolno kerdest en is irtam multkor.Nekem is van ilyen baratnom.Uton volt,de utana akart velem talalkozni,mondta o is tanul,rovidebb az ideje a talalkara.Eddig azt hittem en is hogy nem erzi jol magat velem,nem mondja a szemembe mert volt o is massal talalkozott.Ez az egyik feltetelezesem.A masik meg ha tenylegesen elfoglaltabb en is tavolabb vagyok 20-25km lehet nem tud ugy tervezni szunetet hogy megfelelo legyen.Mondta ket het mulva er ra jobban esetleg ha akkor tart szunetet amikor nekem is jo az idopont talalkozhatunk.Az is lehet akikkel olyankor talalkozik hirtelen beszeli meg es kiugrik a varoskozponta egy orara o oda kozel van,de nem biztos hogy igy van.Egyenlore nem tudom pontosan mi az igazsag.Nekem az a teoriam ha valakivel akarok 1-1,5 hetente tudok talalkozni masnem rovidebben egy setara,kavera annyi ideje van mindenkinek.
2023. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De amugy meg aki akar tud tervezni is.
2023. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Itt az illeto tudja, hogy en kulfoldon lakom. Nem mindig vagyok otthon. Most is 5 nap utan valaszolt, hogy nem tudja, hogy ossze tudunk-e futni. Meg amugy sem egy konkret napot mondtam. Szoval ezek után mar lehet csak magamat alazom.
2023. ápr. 4. 13:44
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Csak valamilyen közösségi oldalon kívánnék neki, ahol regizve vagytok.
2023. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nyilvan ott
2023. ápr. 4. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!