Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kívánnátok boldog születésnapo...

Kívánnátok boldog születésnapot/névnapot egy olyan barátokonal/barátnőtöknek, aki az elfoglaltságára hivatkozva nem ér rá veletek talizni?

Figyelt kérdés

Valszeg az van benne, hogy kellemetlenül érzi magát velem jelenleg, vagy szimplán nem is akar velem találkozni, fél ezt a szemembe mondani, vagy bármi, mással találkozik.


Egy hét múlva lenne a névnapja. Ezt csak azért tudom, mert apumat is ugyanúgy hívják. XD De ezek után ez nem lenne túlzás neki írni, ha ő kvázi semmibe vesz, és nem értékeli a megkeresésemet?



2023. ápr. 4. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10: Jól van. Cserébe akkor engemet pontozz már fel. :D Köszi. :P :D

Kilenceske vagyok. :D

2023. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hasznosnak találtam a válaszod. :)
2023. ápr. 4. 18:07
 13/16 anonim ***** válasza:
12: Köszi! :)
2023. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy internetes kétszavas köszöntésbe nem kell többet belelátni, mint ami. Ha elkezdenél utána regényt írni, hogy mizu vele, olyan rég taliztatok stb -na az inkább érződik pitizésnek. Az, hogy ő reagál-e rá, hogyan ítéli meg az üzeneted,az ne a te problémád legyen. Te jófej voltál és pont :)

Amúgy én is leszedtem a szülinapom FB -ról meg mindenhonnan, a szeretteim úgyis tudják mikor ünneplem.

2023. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 vagyok - már rég nem írok mindenkinek a neten köszöntést (családtagoknak akkor,ha olyan rokon, akivel nem szökőévente találkozok), és őszintén szólva nem nagyon érdekel,mit gondolnak. Nem hiszem, hogy az én jelentkezésem várja mindenki epedve. Aki nagyon közelálló,azt felhívom telefonon :)
2023. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A rokonaimmal most szakítottam meg a kapcsit, nemrég. Elárultak. Nem fogadok el tőlük egy szülinapi köszöntőt sem.
2023. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!