Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki lehet gyógyulni abból, ha...

Ki lehet gyógyulni abból, ha az ember több év után megtudja, hogy végig a képébe hazudtak?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki közli, hogy sosem volt a barátja, nem volt őszinte. Én így jártam egy lánnyal akit szinte a húgomnak tekintettem, azt hittem majd együtt költözünk ki külföldre, szóval nagyon közel állt hozzám. Jelenleg úgy érzem befásultam, vagy sokk alatt vagyok, nem tudom, de semmit nem érzek, még sírni sem tudok. Azt sem tudom, hogyan fogok ezek után bárkiben is megbízni ez aggaszt a legjobban. Ha valakinek volt hasonló tapasztalata bárkivel, baráttal, rokonnal, párkapcsolattal, megköszönöm ha ír. De természetesen mindenki válaszának örülök.

2023. ápr. 13. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki. Örülj neki, hogy kiderült, és lélegezz fel, mert egy áldás az ilyen helyzet számodra, még ha a világ azt hiszi, hogy ez számodra veszteség. Figyeld meg mekkora súlyok esnek le rólad, amikor mindent megszakítottál az ilyen ember/emberekkel-még ha a közvetlen családtagjaid is (testvér/szülő, rokonság stb.).
2023. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy tanulunk ebből a hibából. Jövőben sokkal elővigyázatosabb leszek.
2023. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
1+ Folyamatosan tisztítsd magad körül az embereket. Ha így teszel, egy idő után csak a teljesen tiszták maradnak a környezetedben, és elkezded vonzani a hozzád hasonló értékitélettel és erkölcsel , életvezetéssel lévő embereket, barátokat. Meg fogod tapasztalni te is, mint sokan megtapasztaltuk már.
2023. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy ki lehet. Jobb, hogy kiderült és így lezárhatod. De azért gondolkodj azon, hogy nem volt-e bármilyen jel. Fura, hogy téged ez ennyire meglepetésként ért.

Legközelebb legyél óvatosabb. De nem kell bezárkózni meg mindenki elől elzárkózni. Csak próbáld meg tisztábban látni a dolgokat. Gyanítom, hogy te ebbe a barátságba sokkal többet láttál bele, mint amilyen valójában volt.

2023. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
83%
Ki lehet, bár szerintem az a valaki hazudott, mert ha nem egy elismert színészről van szó, és sokáig melletted volt, akkor még is csak a barátodnak tekintett.
2023. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!