Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Réggen azzonal válaszolt,...

Réggen azzonal válaszolt, órákig chateltünk, most meg napokkal később ír vissza, vagy akkor sem? Bejöttem neki régebben, csak azért?

Figyelt kérdés

Szóval meglepően sok időt töltött korabban azzal hogy velem beszéljen, és szimpatikus voltam neki viselkedése alapján.

Egy darabig nem beszéltünk, mert nálam több minden összejött.


Mostanság pedig már nem válaszol, vagy csak röviden.


Most megsértődött és azért nem válaszol, mert én is ritkábban írtam vissza.

Vagy szimplán már talált mást aki éppen bejön neki?



2023. ápr. 26. 17:09
 1/2 A kérdező kommentje:
"Régebben azonnal" bekevertem átfogalmazásnál, bocsi.
2023. ápr. 26. 17:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát az emberek eltűnnek egy idő után ha nincs semmi változás. Ha nem tudod bejöttél e neki régebben akkor nem volt köztetek semmi és a mai napra már megunta és talált mást akivel újra ismerkedhet és meglehet a tűz. Te vagy a fiú vagy a lány mert az se mindegy egy ilyen helyzetben. Általában a lányok szokták hanyagolni a másikat hisz jelentkező szinte végtelen az interneten. Előbb utóbb lesz egy jobb akire letud cserélni. A fiúknál meg inkább az jellemző, hogy folyamat keresgélnek még és ha véletlen találnak valakit akkor történik ez meg. Csak ugye az ritkább, hogy a fiú talál valakit mint az, hogy egy lány.
2023. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!