Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írnàtok neki mrgint ebben a...

Írnàtok neki mrgint ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kb.1,5 eve baratkozunk es eleinte sokkal tobbet talalkoztunk volt hetente 1-2 ritka volt hogy ket hetente.Es az utobbi idoben leredukalt 2-3 hetes baratnak.Nem az elfoglaltsag,faradsag a gond amire hivatkozik.Neha elofordul hogy valaki nem er ra par hetig de nem folyamatosan,mert azelott se volt elfoglaltabb,de lehet van amit nem latok jol en sem.Megkerdeztem van- e gond a szemelyemmel hogy surun elfoglaltsagra az allapotara hivatkozik es nem ugy van mondtam neki peldakat is.Mondta miert nem mondtam eddig ami bant o latta rajtam de nem tudta miert.Azt is mondta nem tud elvarasoknak megfelelni.Mondtam nem elvarasaim vannak csak szeretem ha oszinten megmondanak dolgokat.Azota en irtam ketszer valaszol meg ir rendesen,de o nem ir magatol.Azelott mindig irt sokat is.Nem tudom irjak- e megint,mondjak- e valamit.
2023. ápr. 26. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném.
2023. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már megtanultam,hogy aki nem keres azt hagyni kell.


Nagyon bevettem a leszarom tabit,mert túl sokszor voltam én a kereső fél mindig. Aztán rájöttem kár az energia.


Azóta azzal beszélek akivel kölcsönösen keressük egymást.

2023. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!