Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért jó valakit hitegetni,kif...

Miért jó valakit hitegetni,kifogàsokat keresni?

Figyelt kérdés
Sok munkàm van,fàradt vagyok,elfoglalt vagyok.És megmondtam,ràkérdeztem az illetőnél.Adott vàlaszt de ugy gondolom az is kibuvo volt,komagyarazas,hogy felt megharagszom meg ugyis mindegy az igazat mondja vagy nem ugyis megsertodok.Azota o nem ir magatol ez nem reg tortent en irtam parszor,valaszol rendesen meg minden de magatol nem ir.Azt irta sok a munkaja,plusz feladatok azert nem jelentkezik.Uzenetek szintjen jelentkezett,a talalkakat huzogatta.Az utobbi idoben en voltam a 2,5-3 hetes baratno mert kb.annyiszor jott ossze a talalka a reszerol akkor is volt hogy mondta nem lesz sok ideje es azelott nem igy volt.Akarhogy is van azert szomoru vagyok😢nekem sokat jelentett a kapcsolat.Ha neki is jelentene nem hagyna annyiban.
2023. ápr. 28. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem akar bunko lenni hogy kopj le.udvariasan adná értésedre hogy nem te vagy az élete.
2023. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez akkor is hazugsag es nem jot tesz a masiknak.Pedig jobb lenne ha megmondana.Tisztabb sor lenne.
2023. ápr. 28. 20:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Igy teljesen elvesziti a hitelesseget,becsuletet az illeto
2023. ápr. 28. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egy nőnek azt mondani ne haragud légyszi hagyj békén engem vagy bármi hasonlót ami egyenes, az úgy tapló valahol.

Egy Nőről feltételezi az ember hogy tudja mikor kell távoznia felszólítások nélkül is.

2023. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez baratsag nem parkapcsolat.
2023. ápr. 28. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Barátságban pláne érezni kell az ilyesmit. Akinek ennyi után nem tűnik fel, hogy felesleges valahol, annál nagy bajok vannak.
2023. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

"Nem akar bunko lenni hogy kopj le.udvariasan adná értésedre"

Öö, a hitegetés, kifogáskeresés az véletlenül sem udvarias, viszont bunkó dolog.

2023. ápr. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es egyezek ebbe nincs semmi udvarias,csak annyi,hogy magat szeretne jobb szinben feltuntetni.De pont ezzel assa el magat! Nincs kulonbseg akozott hogy kifogast mond valaki vagy azt mondja menj a francba! Az ertelme ugyanaz de az utobbi legalabb oszinte! Igy becsulendo! Mert tiszta sor.De mindenki visszakapja egyszer.
2023. ápr. 29. 06:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!