Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez azt jelenti, hogy nem...

Ez azt jelenti, hogy nem vállalnak fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Év elején kerültem új iskolába, és egészen eddig nem sikerült senkivel összebarátkoznom. Most, egy olyan 2 hónapja közelebb kerültem néhány lány osztálytársamhoz, és kolis társamhoz. Sokszor megyünk ki együtt, és amúgy is mindig együtt vagyunk 6-on, 7-en, de amikor posztolnak, soha nem vagyok rajta egy képen se, nem jelölnek meg, semmi. Egyedül engem hagynak így ki mindig, es rosszul esik, de nem tudom, hogy mennyire nagy dolog. Ez azt jelenti, hogy nem akarnak felvállalni, vagy csak én vagyok a legkevésbé kedvelt, akit ki lehet hagyni?

2023. ápr. 29. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Bizony ezt jelenti. Én is voltam nagy társaság tagja, ahol én voltam a legkevésbé kedvelt. Nagyon rossz érzés, nem érdemes ilyenben bent maradni
2023. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Esetleg tehetek valamit, hogy ez változzon? Annyira vártam már, hogy nekem is legyenek barátaim, rajtuk kívül nincs is más senki.
2023. ápr. 29. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress más lányokat. Ezek a lányok nem tartanak közéjük valónak, sokkal jobb embereket fogsz találni.

Szerintem csak azért nem kell velük maradni, hogy ne legyél egyedül. Az egyfajta meghunyászkodás is lenne a részedről. Legyen tartásod. Megfogod találni a hozzàd illő embereket, akik nem fognak szégyellni téged. Tapasztalat.

2023. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Keresni kell másokat. Nekem sincsenek barátaim, de ilyenek nem is kellenének, nem fogok már megalázkodni.
2023. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ennek mi lehet az oka? Élőben olyan jól elvagyunk, mindig nevetünk, sokszor mondják, hogy mekkora forma vagyok, hogy bírnak, stb. Akkor miért nem raknak ki velem képet? Jó, a szülinapomra raktak ki, de úgy általában, nem.
2023. ápr. 29. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos egy barátság abban mérhető, hogy posztolnak e rólad vagy abban, hogy jól érzed magad a társaságukban?
2023. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6# Attól hogy szegény jól érzi magát egy dolog! Mindenki jól érzi magát aki magányos, vagy akar valahova tartozni! De ha nem posztolnak róla az lehet azért van mert nyilvánosan már nem akarják hogy lássák! Fiúknál másabb mert volt mikor én is benne voltam egy társaságba végülis iskolatársak voltak mindig kötekedtek velem, szívattak stb! Rosszul is esett mert úgy éreztem csak egy bohócuk vagyok! De mikor buli volt szóltak hogy menjek én is mert jó fej vagyok stb és amúgyis egymással is szízóznak mindig! És akkor jöttem rá hogy kedvelnek és azért kötekednek ez is egy jele! Mert ha utáltak volna nem foglalkoztak volna velem!
2023. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Sajnos igen.
2023. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!