Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Két hét alatt 8 SMS-t és 8...

Két hét alatt 8 SMS-t és 8 e-mailt küldött nekem, ha nem lesz több, idővel kibéküljek vele?

Figyelt kérdés
Igazságtalanul löktem el magamtól, és érthető volt a felháborodása, de nem tudom, hogy részéről ez zaklatás-e (ő a nő). Egyébként nagyon kedves volt velem, sose bántott, csodaszép teremtmény. Hiányzik, de nem tudom, hogy megérdemelne-e még egy esélyt.

2023. máj. 2. 10:01
 1/7 anonim válasza:
47%
Ne. Mindenkinek az a legjobb, ha továbblépsz. De ezt mond meg neki is, hogy vége.
2023. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Pont ez a baj, hogy ilyen igazságtalanul lökik el egymást az emberek, és még adják is egymás alá a lovat, hogy nehogy kibékülj!... Ennyit ér nektek egy barátság?

Oké, a zaklatós rész nagyon fura, meg semmit nem tudok a barátságról, hogy mettől meddig tartott, miért lökted el, de nagyon fontos lehetsz neki. Miért lökted el?

2023. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
Ha jól értem jártak, ha kibékülni akar, mindkettőjüknek lesz egy nem működő kapcsolata. Ha továbblépnek, mással lehet jó kapcsolat is. Itt nem a "megérdemlés" a lényeg, hanem hogy nem működik kettőjük között a kapcsolat.
2023. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem jártunk, csak beszélgettünk, jóval idősebb vagyok tőle. Félreértettem egy dolgot, ami miatt azonnal tiltottam őt, és nem hagytam időt, hogy reagáljon miután letiltottam. Nekem is fontos volt, nagyon sokat segített a munkámban és emberileg, csak hirtelen felindulásból indokolatlanul megbántottam. Ő pedig azt írta az üzeneteiben, hogy félreértettem.
2023. máj. 2. 13:34
 5/7 anonim válasza:
Ha nem jártatok, az más, akkor béküljetek ki, elsőre azt hittem hogy 20-as éveitekben jártok mindketten...
2023. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

4, Mi? Tehát ha jól értem akkor egy ilyen óvodás dolgot csináltál, mint a másik letiltása és még csodálkozol hogy utána hívogat meg sms-t küld a másik? Ráadásul meg sem hallottad amit akar mondani... Szerintem itt inkább te vagy az aki nem érdemelne második esélyt.

Ha nem írnád, hogy munkában segített, azt hinném 13 éves vagy.

2023. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Esetleg egymással személyesen egy tisztázó beszélgetés, ott kiderülhet, hogy ki mit akar, utána egy kis gondolkodási idő, és utána döntés, hogy vége-, vagy sem?
2023. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!