Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kibéküljek a legjobb barátnőmm...

Kibéküljek a legjobb barátnőmmel? Olyanok voltunk mint két testvér.

Figyelt kérdés

Tehát "összevesztünk" legjobb barátnőmmel. Ez úgy történt, hogy van egy pasija, és most bnőm előtt rózsaszín felhők, és tett egy olyan kijelentést, hogy hanyagolni fogja a barátait mert csak a baj van belőlünk. Nem veszekedtünk semmi... de úgy megyünk el egymás mellett, mint két idegen.

Azonban nekem borzalmasan hiányzik. Régen hajnali kettőkor ha valami bajunk volt egymást hívtuk fel, mindent tudunk egymásról..

Kiakartam amellett állni, hogy majd ha szakítanak rájön... de viszont kitudja az mikor lesz, és nekem hiányzik. Beszéljek vele? Csak nem tartom jogosnak, hogy én kezdeményezzem a békülést, amikor ő csinálta ezt.. 17-17L



2015. febr. 22. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak beszélj vele...
2015. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 papagenou ***** válasza:
100%
beszélj vele ha akarsz. de ettől még egy buta liba marad ha így gondolkozik.
2015. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam felnyitni a szemét... még sose vesztünk 4 év alatt össze. És most nem tudom mit csináljak, mert egyetlen olyan barátnőm volt akibe megbízok. Rossz amikor látom hogy fent van fészen és ráérnék de nem lehet..
2015. febr. 22. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, de így nem bánunk a másikkal. Persze, hogy kevesebb idő marad amikor a barátjával van, de attól még ok nélkül ne hanyagoljon el senkit, mert ha szakítanak esetleg, akkor aztán igazán egyedül marad.
2015. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha o sertett meg akkor hagyd ... majd gondolkozik ha a pasival valami gond van, kicsit megnevelnem!

Igy orokke Te fogsz kullogni utana barmi problema lesz koztetek... Ha meg egy pali miatt dobja a baratsagot akkor az nem barat!

2015. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!