Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent ez egy férfi nő...

Mit jelent ez egy férfi nő barátságban?

Figyelt kérdés
Egy lány barátom a minap mikor hívtam egy másik lány barátomat kiakadt. Kérdezgette hogy kit hívok meg hogy miért hívom de tök indulatos volt. Kivette a kezemből a telefont hogy megnézze a nevet mikor tárcsáztam. Mondtam neki hogy ezt ne csinálja. Miért nem mindegy hogy kit hívok. Nem ismeri azt a másik csajt tehát még csak az sincs hogy őirànta lévő haragból reagált így. Meg a Messenger üzeneteimet is nézi hogy kikkel írok. Odahajol szemrebbenés nélkül és megnézi kinek írok. Vannak más lány barátaim is és soha nem csinálják ezt. Sose érdekli őket hogy kivel mikor mit csinálok. Ez meg teljesen megőrül ettől. Ez mit jelent egy ilyen barátságban? Miért csinálja ezt?
2023. máj. 2. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Vagy nemcsak barátságot akar.

Vagy féltékeny más barátokra, ki akar sajátítani.

2023. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem csak a nőkre feltékeny. A fiúknál nem csinálja ezt
2023. máj. 2. 12:19
 3/10 Morzsi007 ***** válasza:
63%

Fiú-lány barátságban egy idő után az egyik többet akarhat, mint barátság. Féltékenységből ellenőriz.


Kicsit tagolhatnád a mondatokat, használj vesszőt, mert nehéz megfejteni, mit is akartál közölni.

2023. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy meg amikor egy baráttal vagyunk nem illik másokkal foglalkozni, szóval én inkább arra lennék kiakadva, hogy mit telefonozol amikor programunk van.
2023. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kitana. ***** válasza:
Ő a csajod, csak neked nem szólt róla. :D
2023. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5#. Nekem is úgy tűnik :)
2023. máj. 2. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Még nem is hivatalosan a csajod , de már telefont meg üzeneteket csekkolgat? Milyen lesz ez ha összejöttök? Nem mondom, hogy beteges, de már most rövid a póráz. Én lehet inkább menekülnék.
2023. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7#. Kb 5 perccel ezelőtt gondolkodtam ezen.....
2023. máj. 2. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az angol mondja:"Don't stick your d*ck in crazy"
2023. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megtudná mi az a gyomros.
márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!