Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfi-nő barátságban a nő...

Férfi-nő barátságban a nő adhat egy puszit a férfi homlokára?

Figyelt kérdés
Tényleg barátság, semmi hátsó szándék nincs benne. Azt szeretné kifejezni vele, hogy mellette áll a nehéz időszakban és tiszteli őt.
2017. szept. 19. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel a homlokpuszi a tisztelet jele, így gondolom igen.
2017. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Adhatni adhat, de ez már szinte felhívás keringőre a férfi olvasatában.
2017. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha a másik képes helyén kezelni a dolgokat, persze. A homlokpuszi nem romantikus dolog, inkább komfort és támogatás, normális ember nem lát benne semmit, csak ugye, egyesek bármit félreértenek.
2017. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem árt előtte megbeszélni, hogy nem akar többet, mert mi van, ha jelnek veszi?
2017. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is egy férfi az egyik legjobb barátom, de ilyet nem tennék, mert szerintem ez intim dolog, legalább is nálam. Homlokpuszit csak a páromnak és a gyerekemnek adok (majd). Ha vigasztalnom kell akkor inkább megölelem vagy megsimogatom a hátát, de nálam több nem fér bele.
2017. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem tenném, nálam a puszi (bárhová adott) rokoni kapcsolatokon kívül csakis párkapcsolatba fér bele.

Bár volt olyan férfi haverom, aki szó nélkül puszilgatott, ölelgetett, felemelt akár az utcán is, ha örült nekem. Mondhatom, kicsit kellemetlen volt, szerintem mindenki azt hitte, járunk.

2017. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyi fer bele, amennyi az azonos nemu baratsagba.
2017. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem fogja jelnek venni, ebben biztos vagyok. De akkor ez ennyire intim dolog lenne? :/
2017. szept. 19. 16:11
 9/9 anonim ***** válasza:
eléggé... nekem is van egy ilyen de a mi kapcsolatunk már inkább testvéri mint sem baráti (nem vagyunk rokonok csupán az édesanyja élettársi kapcsolatban van apummal)
2017. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!