Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz, hogy ilyen dolog miatt...

Gáz, hogy ilyen dolog miatt kinevetett egyik barátnőm?

Figyelt kérdés
Voltam ma barátnőimmel enni egy helyen. Majd kiültünk egyik parkba beszélgetni. Pont mellettem ült, mikor mordult egy nagyobbat a hasam, nevetett rajta meg viccesen kommenteket fűzött hozzá. Nem mondtam neki, de rosszul esett nagyon. Utána többi barátnőm levált, mi mentünk ketten plázába nekem ruhákat nézni. Próbafülkébe vittem néhány darabot felpróbálni, majd amiből nem volt jó a méret bnőm hozott másikat. Amíg vártam rá tudjátok van bent szék arra leültem, mert továbbra se voltam annyira jól. Hozta be a ruhákat és akkor is mordult egyet, és megint kinevetett... Fordított esetben én tuti empatikusabb lettem volna... Mi a véleményetek?

2023. máj. 7. 17:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem, ezen mit lehet megsértődni. Semmi gáz nem volt ebben.
2023. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Engedd el! Ez szóra sem érdemes!
2023. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem gond, de előtte ehettél volna.
2023. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ettünk, ott van a sztori elején.
2023. máj. 7. 18:12
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk munkahelyen volt ilyen, hogy munkatársamnak többször mordult a gyomra pedig nem is volt éhes, és akkor mi is nevettünk és ő is nevetett velünk együtt, mert elég nagy volt a csend és így tökre vicces volt az egész.

Másikkor is volt már ilyen és akkor is nevettünk.


Igazából szerintem ebben nincs semmi, természetes dolog, hogy az embernek a gyomra dolgozik stb.

2023. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

5. vagyok

Szóval szerintem is engedd el az egészet. Ha velem lenne ilyen lehet még én is nevetnék rajta. :D

2023. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Bár amúgy, ha jól értem, fájt a hasad az ételtől és azért mordult a gyomrod, nem ? Mivel írtad, hogy nem voltál jól. És ezért esett rosszul, hogy nevetett, igaz?


5. és 6. voltam.

2023. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Legközelebb ha valami rosszul esik, mondd meg, hogy rosszul esik. Ha utána is folytatja, akkor egy f*szfej és nem törődik vele, hogy a te kényelmetlenségeden nevet. De valószínűleg nem is tudta, hogy neked ez rosszul esett.

Elvégre a barátságban alapnak kellene lennie a kommunikációnak.

2023. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7-es:


Igen, jól érted, fájt a hasam valószínű az ételtől és amiatt morgdult a hasam. És emiatt esett rosszul hogy kinevetett.

2023. máj. 7. 18:29
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Én megkérdezném, hogy ez mitől olyan érdekes számára. Vannak emberek, akiknek az emésztése, az anyagcseréje ilyen, nem szégyellni való dolog ez.
2023. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!