Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyjából két évig volt egy...

Nagyjából két évig volt egy nagyon jó barátom, talán az egyik legjobb, mivel szinte mindig mindent megbeszéltünk, stb.. aztán sajnos pár hét alatt rengeteg rossz dolog történt az életemben. (?)Többi lent..

Figyelt kérdés
Több szerettem elhunyt, stb.. és padlóra kerültem nem tudtam normálisan egyedül kezelni azt a helyzetet.. így vele is rosszul viselkedtem abban az időszakban.. konkrétan zaklattam, mármint nem személyesen de telefonon hívtam meg írtam neki amikor nem szerette volna aztán másik barátain keresztül is próbáltam elérni. Nagyon elrontottam és azóta le vagyok tiltva mindenhol és hónapok óta nem beszéltünk.. kb egy éve voltunk utoljára jó viszonyban. Azóta változtattam sok dolgon. Elmentem pszichológushoz is fejlődtem minden téren, és most tervben van, hogy ünnepekre küldenék neki egy rövid kedves levelet. Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek ez rossz ötlet vagy nem?
2022. nov. 28. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet. Csak ne úgy küldd, hogy elvárnál valamit vele. Akár, hogy viszonoznia kellene.
2022. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pusztán kedvességből küldeném, és azért, hogy lássa nem felejtettem el teljesen. Elvárni semmit nem várok tőle, és nem lenne probléma ha nem viszonozza.
2022. nov. 28. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha ritkán teszel egy ilyen dolgot az nem rossz dolog. Aztán ki tudja egyszer lehet reagál, ha meg nem, akkor nem.


Akár az is belefér, hogy ha egyszer leírod, hogy mi volt neked ez az időszak meg mindent a te oldaladról. Csak ott is az a fontos, hogy ne az legyen, hogy az a levél azt kérné, hogy folytassátok. Hanem csak hogy értse. De szerintem ezt még ne most. Most szerintem az a jó, amit a kérdéseben írsz, hogy egy rövid üzenetet.


És esetleg fél év múlva talán, ha úgy érzed van benned, amit kellene, hogy tudjon, attól függetlenül, hogy már oda esetleg nem lehet visszamenni, akkor egyszer egy darab levélben írd le pontosan. És akkor tudod, hogy megtetted amit tudtál, hogyha ez így is marad, de tiszta szép múlt legyen, ne neheztelős.

2022. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!