Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi a legrosszabb...

Szerintetek mi a legrosszabb dolog, amit csinálni lehet, hogy egy barátságnak vége legyen?

Figyelt kérdés
pl. mikor a legjobb barátod barátnőjével lefekszel, barátod pedig meghargszik rád. ilyenekre gondolok, csak nem ilyen megcsalással kapcsolatban, hanem olyanokra, hogy mondjuk ha megölnék valakit, akkor te "hátat fordítanák" nekem mint legjobb barát? nektek mi lenne az a dolog, ami miatt véget vetnétek a legjobb barátságnak?
2022. dec. 17. 06:11
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
75%

Nekem egy ilyen konkrét eset volt.


Egy közeli jóbarátom elkezdte összeméricskélni az életünket.

A te barátnőd nem olyan jó, de az állással, pénzzel kompenzálod, és társai.


Amikor ezt élőben, egy, az ő városába történt látogatás során is elkezdte csinálni, elsőre mondtam neki, hogy fejezze be ezt a faszmérickézést, mert nem lesz jó vége.


Nem beszéltünk kb 4,5éve.

2022. dec. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy jobb haverral esett meg hogy néhány sör után elkezdett nagyon furán viselkedni, majd pár órával később kis híján bevallotta hogy meleg, meg olyan érzetem is volt mintha akarna is tőlem valamit.. 🤮


És ennél a pontnál esett le a kb egész délutáni nagyon furcsa viselkedése.. Akkor és ott, kisebb sokkot kaptam....

Sok kellemetlen szituációban volt részem életem során, de ez egyértelműen mindegyiket felül múlta...


Azóta nem beszélünk, ahol csak tudtam letiltottam.

2022. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!