Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Osztálykiránduláson kaptatok...

Osztálykiránduláson kaptatok már valamit azért mert piát vittetek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Em
2023. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Nem. Alap útitárs volt az elmúlt években az osztálykirándulásokon. Sajnos már nem lesz több osztálykirándulásban részem. :(

18/L

2023. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
A piáért kaptam füvet.
2023. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Mi anno még pár éve a Tanárokkal ittunk, mindez egy HVG rangsor szerint top suliban :DD
2023. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Nem. 10.-ben, mikor 17 voltam-márciusi évvesztes, a kirándulás április/májusban volt-vittem magammal Sojut (koreai rizspálinka) és nem vette észre senki, hogy alkohol, mert zöld palackban volt, idegen nyelven, nem volt rajta alkoholszázalék és még egy vízcsepp is díszelgett rajta. Tök lazán kidobtam napközben a tanáraim orra előtt és átnézték a kukákat, de csak a töménytelen sörmennyiséget, bort, vodkát jegyezték meg. Ezen kívül, míg ott voltam, ittam 3 sört meg egy likőrt, amit hol a hűtőben, hol a szobában tartottam. Ezt nem egyedül ittam, hanem körbe-körbe kínálgattam az osztálytársaimnak.

Amúgy ezen a kiránduláson szabad volt inni, de csak 1 sörnyi alkoholmennyiséget, borból ki kellett volna számolni, hogy mennyiben van annyi molnyi alkohol, mint a sörben, de ezt nem tettük meg nyilván. Volt, aki koktélozott is, este az egyik tanár részegen hallgatta, ahogy egy részeg srác énekel, körülötte pityókás emberkékkel közönségként.

Utólag nem engem közvetlen, de az osztályt megszólták, hogy vacsora közben miért ittunk meg előtte miért, miközben mondták külön hogy vacsihoz egy sör belefér, szóval kicsit hülyén néztem ofőre, amiért ezen utólag problémázott.

2023. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Piát, másoktól :D.

Viccet félretéve egy olyan esetről tudok, amikor vki kapott intőt vagy megrovást - de az nemcsak az ivás miatt volt, hanem mert részegen átmászott egyik erkélyről a másikra, majdnem lezuhant és közben farkasokat megszégyenítően üvöltött... és ez kvázi iskolaidőben (tehát nem nyári tábor vagy hétvégi osztálykirándulás volt)

2023. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!